2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Çok şükür bende yapmadı. Uykuya dalacağı zaman veriyorum sonra çekiyorum. Her bebek Farklı ama
Çok rahatlatmıştır🥹 aynen yapacak diye şart yok ama o riski alamıyorum
Bebekleriniz kime benzedi kızlar 😅😅 benimki yandan bakınca aynı ben 🤭 şapkayı çıkarınca önden baba
Bir de mimiklerini komple benden almış kızınca millete tiksinir gibi bir bakışım var yavrum öyle bakıyor sinirlenince herkes şok oldu 🤣🤣
babaya benzetiyorum ona benzemesini çok istemiştim abisi bana çok benziyor 🥰 ama daha değişirler

Bebekleriniz kime benzedi kızlar 😅😅 benimki yandan bakınca aynı ben 🤭 şapkayı çıkarınca önden baba
Bir de mimiklerini komple benden almış kızınca millete tiksinir gibi bir bakışım var yavrum öyle bakıyor sinirlenince herkes şok oldu 🤣🤣
Ben gibi şimdilik. Ama değişebilir çok güvenmiyorum 😃

Emzik verenler kac günlükken basladiniz ve ne zanan emzik vermeyi tercih ediyorsunuz ve ne kadar süreyle agzinda duruyor? Emzikle ilgili hicbisey bilmiyorum :KK43: 20 günlük bebegim gaz sancilari oldugunda memeden ayrilmiyor emzik vermeli miyim?
5. Gün falandı sanırım bi gece hiç durmadı çok uykusuzdum ani bir kararla gittim odadan emziği alıp verdim sustu sakinleşti. O gündür işin içinden çıkamayınca veriyorum ve bazen öğürüyor almak istemiyor. Benim mememi de reddetmedi o yüzden vermeye devam ediyorum. Altını değiştirirken yatağına yatırdığımda hemen uyanmaya çalışırsa falan

Oğlumu gozleri ağzı burnu çeneni aynisinda bana benziyor😇 eşim, aynı sen bana benzemedi hiç ,inşallah huyumuda benzer diyordu 😅

Emzik verenler kac günlükken basladiniz ve ne zanan emzik vermeyi tercih ediyorsunuz ve ne kadar süreyle agzinda duruyor? Emzikle ilgili hicbisey bilmiyorum :KK43: 20 günlük bebegim gaz sancilari oldugunda memeden ayrilmiyor emzik vermeli miyim?
13 günlükken verdim. Çocuk dr önerdi tabi prematüre bebek olduğu için. Bir sorun yaşamadım şu an için. Bazen almıyor öğütüp atıyor. Geceleri genel de alt değişirken veriyorum sürekli almıyor

Merhaba kızlar dün gece bel ağrısıyla hastaneye gittim nst bağladılar doğum sancım cıkmadı ama alttan muayene edildi ve 1 cm açıklık var dendi. Birşey olmaz olabılır dediler ama biraz tedirgin oldum açıkçası cunku daha 34+3 günlük başına gelen varmı normal mi sizce erken değil mi açılma için yada dogumum yakınmıdır

Merhaba hepimize gözünüz aydın bebişlerinize sağlıkla kavuştunuz 🥰 baktım da şöyle herkes sanki 38. Haftada doğurdu. Genellikle sezeryan mı yoksa normal mi oldu doğumlar 38'de?

X