2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Uyanıkken bebeğiniz gece nasıl geçiyor.Benimki ağlıyor ya da mızıldanıyor oyalayamıyorum gece
Tenime temas ettiriyorum kendimi üşütmeyecek şekilde önü açık hırka giyip, sakinleşiyor. Bazen kucağımda sallıyorum hafif tempoda. Bazem kalkıp kucağımdayken yürüyorum. Bazen beşiğe yatırıp kolik bebek müzikleri açıyorum, kolik değil şükür ama işe yarıyor. Bazen de hiçbir şeye enerjim kalmıyor beşiğe yatırıyorum bakışıyoruz emzik verip duruyorum

Anladım canım gözün aydın sağlıklı olsunda zayıf olsun inşallah senin gibi son haftalara yaklaşabilirim henüz 16 haftalığım

Orhan buzuki kolik müzikleri gerçekten güzel sakinleştiriyor ve uyutmaya yardımcı oluyor arada bir de fön makinesi sesi açıyorum youtubedan. Çok ağlayınca hiçbir şey fayda etmiyor tabi bu normal ağlama ve mızıldanmalar için

İkisinden toplam 40 cc kadar çıktı yarım saatte bugünlük devam etmiycem ama her gece 1 kez yapalım bakalım. Sonuçlarınızı benimle paylaşır mısınız ?
Paylaşırım tabiki öncelikle her emzirme sonrası sağıma devam ediyorum fazla uzatmıyorum genellikle 10 15 dk. Her zaman devam ettiremiyorum bazen aksıyor bebekle ilgilenmekten. Onun dışında günde 1 power pumping yapacağım 20dk sağım 10dk dinlenme 10dk sağım 10dk dinlenme 10dk sağım şeklinde. Online bir eğitime katıldım 2 gün önce danışman bu şekilde öneriyor. Dün ikisinden toplam 60cc çıktı. Bugünde sağıyorum bakalım. Bu arada daha önce tek sağımda 30cc çıkıyordu zamandan bağımsız sağdığımda

Kızlar öncelikle hayırlı kandiller kandilimiz mübarek olsun Rabbim bu güzel gecede gönlümüzden gecen güzellikleri kabul eylesin Çok soru soruyorum size ama en iyi tavsiyeyi siz verebilirsiniz Pazartesi sezaryenim olacak ben yarın bikini bölgesi temizliği yapmayı düşünüyordum ama internette sezaryen öncesi 1 hafta jilet ağda kullanılmaması gerektiği yazıyor enfeksiyon mikrop durumlarından dolayı falan diyordu size öyle bir şey dedi mi doktorlarınız ? Bana denmedi pazar akşamı ılık duş al temizlen güzelce dedi sadece

Acil sezeryana girdim hiç öyle bir şey olmadı o bölgede gayet tüylüydü sorun olmadı

Kızlar kahve konusu geçmiş grubunuzda malum arada okuyorum sizin grubu da. Bizim Ocak grubunda da sordum genelde kahveden uzak duruyoruz. Kafein bebeklerinizde gaz ya da uykusuzluk yapmıyor mu. Biz korkarak yaklaşıyoruz çaya kahveye

Süt vardır merak etme boş olsa ağlardı huysuzlaşırdı. Az da olsa geliyordur sen emzirmeye sürekli devam et. Dolar sütlerin emdikçe
Sağol canım sarılıkdan korkuyorum gözlerde hafif var ilk ölçüm 11.4 çıktı doktor 17 olursa sarılık olarak görüyoruz dedi bakalım p.tesi birdaha gideceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…