2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Hipp organik combiotic aldım. Hem doktoru önerdi hemde benim çalıştığım hastanedeki çocuk doktorları öneriyordu o yüzden bu marka tercih ettim. Nolur nolmaz lazım olur evde dursun diye aldım hiç kullanmadım iyi veya kötü yorum yapamıyorum.

Bence similac en iyisiydi. İlk kızımda kullandım. O zaman E bebekte de satılırdı. Şu an bulmak çok zor diye hiç başlamadım.

Aptamil ve sma kullanıyorum bu kızımda.

Mamayı genel olarak bebek kendisi seçer, gaz yapar kusma yapar sevmez içmez falan. En kolay tedarik edebileceğin hangisi ise ondan başla.

Kaç saat uyudunuz? Buyrun sohbete

Bugün 5. Yardımcımın izin günü ve büyüğü babamla yatıcam dediği için ihale tek başıma bana kaldı. 2'de yattım 4'te uykum bölündü 7'de kalktım.

Yardımcı varken gece sadece o mu bakıyor peki deliksiz uyuyor musun

Bende hipp mama aldım ve memnun kaldım çocuğu rahatsız etmedi doktor önerisiyle aldım hatta ben incia nun şampuanını falan almıştım sonra hipp şampuan ve vücut sütünü önerdiler onu da aldım şu an hipp kullanıyoruz ben çok memnun kaldım şampuan ve vücut sütünden

Allah’ım sen büyüksün herkes öyle bir diyor ki sanki çocuk tamamen değişecek
Degisim var. Artık bi önceki güne göre daha fazla uyanık kaliyo. Bide karakteri oturmaya başladı (( o artık genç bi kiz )) ne istediğini yada ne istemediğini tatli(!) Tatlı anlatiyo ogretiyo. Canım kızım benim böyle değişimleri var yani

Sanırım sağ meme açıldı gibi bebek ilk defa emdi. Sol fena. Duşa gireceğim ben de öyle yapayım bari teşekkür ediyorum

Kizlar benimki altını değiştirirken üstünü değiştirirken çok bağırarak ağlıyor sizdede oluyor mu ne yapsam olmuyor . Kucağıma alınca susuyor yatirinca basıyor yaygarayi
Evet eli ayağı durmuyor bağırıyor ikisinde de

Kızlar benim oğlum gaz çıkardıktan sonra ağlıyor uykusu tekrar bölünmüş oluyor ya emziriyorum uyuyor memede sonra gazını çıkarıyorum başlıyor ağlamaya ne yapsam şaşırıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…