2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar peki bu az önce dediğim bağırma olayını hiç yaşadınız mı? Ağlama değil bildiğiniz aaa aa diye iki kez bağırdı sonra gaz çıkardı. Farklı bi tepkiydi bu seferki o yüzden şaşırdım, normalde ıkınır ağlardı gazı varken
Garip Sesler çıkarıyor bazen bizimki de. Kusma ve gaz öncesi

Valla süt akmasından bıktım kıyafet çamaşır değiştirmekten sıkıldım göğüslerim yara mecburen gümüş kapak kullanıyorum ondan da hep akıyor 😒 göğüs kalkanı almıştım e bebeğin oda göğsümün altını yara yapıyor ama güzel tutuyordu sütü ne yapıcam bilmiyorum
Göğüs pedi kullanıyorum ben, ona ragmen bile akiyo bazen ona denk gelmeyince 😒😒😒

Göğüs kalkani kullanıyorum ilk günden beri bayağı memnunum akan sütü topluyor göğsüm hava alıyor üstüm ıslanmıyor. Uyurken kayıyor sadece haliyle. Hemde süt boşa gitmiyor enjektörle veriyorum hemen

Göğsümü almayana kadar emziriyorum tek göğüs bazen 10dk bazen yarım saat daha sonrasında 90 mama veriyorum anca yetiyor. Bazen sağdığım sütü de veriyorum bu durumda 60 mama yetiyor. Bazen emip uyuyor ama bir saatte kalkıyor. Mama verdiğimde 2 3 saat uyuyor
Plastik gogus kalkanı mi. Canım, bende vardi onu mu taksam bende napsam

Kızlar eşleriniz sizlere nasıl yardımcı oluyor ? sizde durumlar nasıl ? Benim annem yanımda olduğu için eşim geri planda duruyor.Sinir oluyorum açıkçası.

Bende pazartesi sezeryan olucam. Bildiğim kadarıyla depent kilot gibi giyiliyor. O dikişlerle eğilip çıkarıp yenisini giymek zor olmuyor mu
Rabbim sağ salim kavuştursun bebeğinize 🥰 benim eşim ve annem giydirdi sağolsunlar 🙏🏻tek başıma lavaboya bile gidemedim hem dikişler hem baş dönmesi sebebiyle 🥲

Kızlar eşleriniz sizlere nasıl yardımcı oluyor ? sizde durumlar nasıl ? Benim annem yanımda olduğu için eşim geri planda duruyor.Sinir oluyorum açıkçası.
Biz ilk 4gun kayınvalideyle kaldik, sonra 4gun tektim..
Daha sonra da annem geldi gitti..
Suan tekiz eşimle.
Eşimde geceleri gazi cookk Oluyor cok Ağlıyorsa kalkiyo gezdiriyor gazini çıkarıyor işte. Alt degistirme sırasında çantasını getiriyor ayarlıyo bez, pamuk vs. Akşamları yemek varsa ısıtıyor, bulaşıkları diziyo. Bebis bazen bırakmıyor beni çünkü, memeye yapışik zamanlarda..
Gunduz tekiz akşam 7ye kadar..
7de ona bırakıyorum biraz duşa giriyorum, kendime gelmeye çalışıyorum. Yatana kadar işte paslasiyoruz

X