2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
4 saattir ayakta asla durmuyor devamlı yemek istiyor 60 cc meme 60 cc mama 30 cc mama daha verdik şimdi yine delirdi aç 60 daha içiriyoruz anlamadım doymuyor çocuk mamayla bile
Canım gazı da olabilir mi? Ayaklarını çekerek falan ağlıyor mu? Bizimki bazen deli gibi aranıyor tok bile olsa çıldırıyor gazı çıkınca tuvaletini yapınca falan geçiyor. Ama tok olduğuna eminsen tabi. Ben bir kere yine gazdır dedim mama vermemeye direndim ama açmış çocuk mamayı tekrar verince düzeldi. Durumu bi değerlendir bakalım bu seferki mama da bitince nasıl olacak

Canım gazı da olabilir mi? Ayaklarını çekerek falan ağlıyor mu? Bizimki bazen deli gibi aranıyor tok bile olsa çıldırıyor gazı çıkınca tuvaletini yapınca falan geçiyor. Ama tok olduğuna eminsen tabi. Ben bir kere yine gazdır dedim mama vermemeye direndim ama açmış çocuk mamayı tekrar verince düzeldi. Durumu bi değerlendir bakalım bu seferki mama da bitince nasıl olacak
Gazı oluyor ama çıkarıyor alttan üstten sonra aranıyor ağzıyla deli gibi vermeyince yaygara koparıyor aç 😀

Benim efe 2950 dogdu2650 ye düştü şu an 22 gunluk pazartesi anasahlikta kontrol.vardi 3700 olmuş az mı xok mu bilemedim emiyor uyuyor emiyor uyuyor baktim.cok huzursuz uyumadi 69 cv mama veriyorum o günde iki.kere
Maşallah bence fazla bile almış
Bebeğim durmadan emmek istiyor. Her istediğinde veriyorum ama bu normal mi ya.
Bunu ben de merak ediyorum bugün benimki de durmadan emmek istedi. Emdiği de 5 dk bir şey yatırıyorum 10 dk sonra kalkıp emmek istiyor 😟
herkes aynı şeyden muzdarip bunu bilmek beni biraz rahatlattı ☹️ geceden beri içim içimi yedi bir anormallik mi var diye

Kızlar merhaba benimde bebegim hep emmek istiyor iki gundur deli gibi agliyoe karni taş gibi gazini çıkaramıyor ne yapsam nafile. Çok kotuyum bakip bakip agliyorum neden boyle bu cocuk. Hep emmek istiyor bu zaman daha cok gazlaniyor. Ve bazende kusuyor allahim ne yapıcam ben delirdim dünden beri 1saat araliksiz uyumuyor memeden cekince uyaniyor

Kızlar merhaba benimde bebegim hep emmek istiyor iki gundur deli gibi agliyoe karni taş gibi gazini çıkaramıyor ne yapsam nafile. Çok kotuyum bakip bakip agliyorum neden boyle bu cocuk. Hep emmek istiyor bu zaman daha cok gazlaniyor. Ve bazende kusuyor allahim ne yapıcam ben delirdim dünden beri 1saat araliksiz uyumuyor memeden cekince uyaniyor
Aynı öyleyim kaç günlük oldunuz

Kizlar mama olarak ne kullanıyorsunuz? sma comfort aldım ama her yerde yok sma optro arasındaki fark ne acaba bilen var mı?
Optipronun protein oranı fazla comfortun sindirimi kolaymış. Ben de iki kez comfort aldım memnundum sonra hipp aldım çok gaz yaptı almam sanıtım bir daha holleyi çok merak ediyorum onu alıcam sonra karar vercem

Optipronun protein oranı fazla comfortun sindirimi kolaymış. Ben de iki kez comfort aldım memnundum sonra hipp aldım çok gaz yaptı almam sanıtım bir daha holleyi çok merak ediyorum onu alıcam sonra karar vercem
Hilleyi hastanede vermişlerdi ama çocuk doktoru onu onermedi ben de optiproya mi geçsem acaba çok kararsız kaldım

Bebeğiniz gündüz çok uyuyunca akşam uyanıp gözleri cin gibi olunca ne yapıyorsunuz ya ? Oyalanmıyor 10 dakika geçince ağlıyor, nasıl oyalayacagım ben bunu 🥹

Bebeğiniz gündüz çok uyuyunca akşam uyanıp gözleri cin gibi olunca ne yapıyorsunuz ya ? Oyalanmıyor 10 dakika geçince ağlıyor, nasıl oyalayacagım ben bunu 🥹
Saatlerce meme yapıyoruz 😅 oyalanmak için çok küçükler..ya meme ya alt değiştirme ya uyku başka seçenek yok henüz

Öncelikle düzenli dua ediyoruz biz, uyumasın sorun değil ama oyalamak zorunda kalmayalım diye :KK70:
Slinge takıyorum öyle zamanlarda ve evde yürü babam yürü...

Kızlar dışarıya çıkabiliyor musunuz yardım eden biri var mı evde tek başıma kalmak istemiyorum bunalım geliyor bana 😥

Yardımcım var evde ve işte. Yalnız da çıkıyorum kısa süreli falansa. Hani emzirme alt değiştirme falan olmayacak şekilde...

X