2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar peki bu az önce dediğim bağırma olayını hiç yaşadınız mı? Ağlama değil bildiğiniz aaa aa diye iki kez bağırdı sonra gaz çıkardı. Farklı bi tepkiydi bu seferki o yüzden şaşırdım, normalde ıkınır ağlardı gazı varken

dependi kesebilirsiniz yanlardan. Sonra giyerken de birisi yardım ederse sorun olmaz. Ama terletiyor diye ben giymedim hastaneden giydim sonradan evde de 2 kere kullandım dikkat ettim
Yok yok olmuyor. Ama ilk gün bana hemşireler normal hasta bezi kullandılar ben ertesi sabah depende geçtim. Bi yere tutunarak da olsa rahat değiştirdim banyoda ben dependi iyiydi yani
Ben çantaya hem depent hem lohusa pedi koyayım o zaman duruma göre hangisiyle daha rahat edersem onu kullanırım teşekkür ederim 🙏🤗

Kızlar fiyat çok iyi link bırakıyorum bakın mutlaka
Ben bio natural olanından almıştım şimdilik o var evde ama bu da iyiymiş içeriği aynı mı aralarındaki fark ne acaba araştırmışmıydın canım sen 🤔

Kızlar 2 gün oldu sütüm halen yok. Bebeği emziriyorum yara yapacak nerdeyse halen süt yok 😕
Daha erken canım bol bol emzir takviye al benim 2. günden sonra azar azar gelip arttı
Kızlar peki bu az önce dediğim bağırma olayını hiç yaşadınız mı? Ağlama değil bildiğiniz aaa aa diye iki kez bağırdı sonra gaz çıkardı. Farklı bi tepkiydi bu seferki o yüzden şaşırdım, normalde ıkınır ağlardı gazı varken
evet ben yaşıyorum ve memeye almak zorunda kalıyorum devamında gaz ya da kaka geliyor ve kısır döngüye girdik çıkamıyoruz

4 saattir ayakta asla durmuyor devamlı yemek istiyor 60 cc meme 60 cc mama 30 cc mama daha verdik şimdi yine delirdi aç 60 daha içiriyoruz anlamadım doymuyor çocuk mamayla bile

Yediğini çıkarıyor mu ben görüşten ne kadar içiyor bilmiyorum ama memede yarım saat kalıyor 2 saat uyuyor sonra anca akşamları.huzursuz oluyor mama veriyorum bir kere ama.hep.ac mi.kaldi diye dusunuyorum

4 saattir ayakta asla durmuyor devamlı yemek istiyor 60 cc meme 60 cc mama 30 cc mama daha verdik şimdi yine delirdi aç 60 daha içiriyoruz anlamadım doymuyor çocuk mamayla bile

Ben de anlamadım benzer durum bizde de var baştan beri. Asla 3 saat durmuyor mama ile. Gece pek kalkmıyor olmasına bağlıyorum ama işkillenmiyor değilim.
Gündüz 2 saatte bir mama içiyor. Mamayı değiştirdim, fark yok. Memeden bağımsjz ve kontrolsüz şekilde artıyor mama kullanımı içeriği mi değişti ne olduysa artık.

X