2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Aunısı bugün asla uyutamadım o kadar huzursuz ki anlatamam .Gazı mı var karnı mı aç belirsizlik içindeyiz .uyuyor hemen geri mızırdanup uyanıyor

Valla süt akmasından bıktım kıyafet çamaşır değiştirmekten sıkıldım göğüslerim yara mecburen gümüş kapak kullanıyorum ondan da hep akıyor göğüs kalkanı almıştım e bebeğin oda göğsümün altını yara yapıyor ama güzel tutuyordu sütü ne yapıcam bilmiyorum

Sağdıgınız sütü emzirmeden verince kaç ml olmuş oluyor o zaman 60 yetiyor dediniz ya
60 ile 75 civarı oluyor. Sütümü artırmaya çalışıyorum bugün incir uyutması yaptım umarım işe yarar Bu arada emzirme danışmanı bana ne kadar yerse verebilirsin mamayı dedi o yüzden istedikçe veriyorum. Karnı doyunca bebekte rahat oluyor sadece gaz problemi kalıyor geriye
Bazen bizde de oluyor mızırdanıp uyuyor tekrar bu mızırdanmalar artınca artık bir derdi var diye tüm tuşlara basıyorum genellikle altını değiştiriyorum gazını çıkarıyorum döngü başa sarıyor

Bende mycey 3lu olandan aldım ama nasıl takılacak kafama takıldı ebebekte videosu var 2li takıyorlar ama bilemedim
Bende @murhphyy bin anlatımına göre taktım az önce. İki çeşit kapak var biri delikli biri deliksiz ben delikli olanı yumuşak olan ortası boş halkaya geçirdim.Göğüse yerleştirdim.Sanırım boşuna göğüs pedi kullanmışım bunca zaman

Ben daha doğum yapmadım ama ilk bebegimde göğüs pedi kullanmstm göğüs oedi de aldım bakalm göğüs kalkanı daha iyi diyorlar göğüs pedinde hiç yaralarım gecmemisti

Birebir aynı sankı yeni güncelleme geldi valla

Hipp combiotic doktor da önerdi onu kullanıyoruz bağırsak için çok iyi dedi doktorumuz
Bende aynısını kullanıyorum emzirirken bazen kaka çıkışı çok olmuyor az az bu mamayı verdikten sonra rahatça boşaltıyor yavrum içeriği en temiz diye kullanıyorum bende d vit kendim pedia d aldım içerik olarak temiz diye

Bende pazartesi sezeryan olucam. Bildiğim kadarıyla depent kilot gibi giyiliyor. O dikişlerle eğilip çıkarıp yenisini giymek zor olmuyor mu

Bende pazartesi sezeryan olucam. Bildiğim kadarıyla depent kilot gibi giyiliyor. O dikişlerle eğilip çıkarıp yenisini giymek zor olmuyor mu
Yok yok olmuyor. Ama ilk gün bana hemşireler normal hasta bezi kullandılar ben ertesi sabah depende geçtim. Bi yere tutunarak da olsa rahat değiştirdim banyoda ben dependi iyiydi yani

dependi kesebilirsiniz yanlardan. Sonra giyerken de birisi yardım ederse sorun olmaz. Ama terletiyor diye ben giymedim hastaneden giydim sonradan evde de 2 kere kullandım dikkat ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…