2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar gümüş kapak aldım göğüs uclarımın acısı için ancak şöyle bir sorun var normalde göğüs pedi kullanıyordum.Bu da nemli olup yaraların iyileşmemesine sebep oluyormuş.günüs kapakta da süt akıyor kıyafetlerim sürekli süt oluyor.Nasıl olacak bu döngü yara nemli olduğu için iyileşmiyor gümüş kapaktan da süt sızıyor
Canım madde farkı
Ben aventin göğüs kalkanını kullanıyordum göğüs uçlarım yumuşacıktı
Göğüs pedi kullandım 2 gün hemen pamukçuk olmuştu 🥹 bu sefer ilk alışverişim gümüş kalkan almak olmuştu

Hazır olmaya çalışıyorum açıkçası benim üçüncü gebeliğim ama ilk defa günü belli olarak bir doğumum olacak biraz farklı hissediyorum
Merhabalar 3 . Sezeryanım ve yine alınan tarihi beklemeden doğum yaptım. Çocuklarım kendi günlerini kendileri belirlemeyi istediler her ne kadar sezeryan olsalar da 🫣

Amin inşallah ya şu bebekler sağlıkla büyüsün uzun ömürleri olsun yarabbim. Her gün bir şey oluyor ya telaşlanacak. Ben beceremiyorum heralde ya
6 yaş bir oğlum var beceremiyorum perileri hala ara ara geliyor bana da😅çok normal böyle hissetmen daha önce hiç yaşamadığın ve Rabbım nefes verdiği müddetçe devam edecek bir tecrübe ömürleri uzun be hayırlı olsun kolaylaşacak gittikçe

Kızlar gümüş kapak aldım göğüs uclarımın acısı için ancak şöyle bir sorun var normalde göğüs pedi kullanıyordum.Bu da nemli olup yaraların iyileşmemesine sebep oluyormuş.günüs kapakta da süt akıyor kıyafetlerim sürekli süt oluyor.Nasıl olacak bu döngü yara nemli olduğu için iyileşmiyor gümüş kapaktan da süt sızıyor
Bluzunu filan çıkar. Ev uygunsa memelerin dışarıda gezin bir iki gün hava alsınlar sürekli.

6 yaş bir oğlum var beceremiyorum perileri hala ara ara geliyor bana da😅çok normal böyle hissetmen daha önce hiç yaşamadığın ve Rabbım nefes verdiği müddetçe devam edecek bir tecrübe ömürleri uzun be hayırlı olsun kolaylaşacak gittikçe
O kadar masum ki hatalarımdan dolayı başına bir şey gelcek diye çok korkuyorum. Yanlış bir şey yaparsam. Hakediyo muyum onu diye düşünüyorum bazen

Sütün inmesi için zaman gerekiyor dedi benim doktorum hemen evham yapma canım 1 haftada indiği oluyormuş bol bol sık masaj yap hiç uç almıyorsa ilk etapta silikon uçla vermeyi önerdiler ben öyle yaptım alıyor emiyor o şekilde başta sadece bir damla falan geliyordu 1. Haftaya geldik biz emdiği için devamlı artık biraz biraz indi sütüm geliyor acele etme ,
Mama alıyorsa anne sütü olmadığı için kan gelmesi bana garip geldi idrar yoluyla alakalı olmasın iyice baktılar mı
Anne sütü içersinde ki gibi su olmadığı için mamalarda o yüzden böbrekler üniter vs tarzı bir şey üretebiliyormuş öyle söyledi bakalım yarın incelenecek yine ama daha henüz bir daha yapmadı .Sür konusu artık çok canımı sıkıyor inşallah artık gelir

Öyle düşünme diyeceğim ama bende öyle düşünüyorum birde bebeğimin gazı başladı galiba çok ağlıyor rahat uyumuyor yanımda da kv gil kalıyor çocuk her ağladığın da sanki benim suçummuş gibi ima da bulundukları için psikolojik olarak beni yetersiz hissettiriyorlar
Kv terörü resmen .Artık ben ters ters davranmaya ve tepki vermeye başladım anladığımı düşünüyorum bugün karışamadı mesela .Lohusa depresyonu diye bir şey var bu arada gözüm şuan çocuğumdan başka hiç bir şeyi görmüyor her şeyi söyleyebilecek yapabilecek potansiyeldeyim dedim az önce .Hakim eşek değil ya anlamıştır heralde

Sen anlaşabiliyor musun? Ben anlaşamıyorum biz de kedi köpek gibiyiz gelir gelmez burnumdan getirmeye başladı çok zor durumdayım çok geriyor beni ben bu şekilde doğuma gitmek istemiyorum☹️bak 2 gün sonra doğum var yapma diyorum dinlemiyor, bebekler annenin gerginliğini alıyor ben yine aynı sıkıntıları yaşamak istemiyorum elimden de birşey gelmiyor ☹️ evden kovalayacağım o olacak rezillik çıkacak
Yok ya aynı durumdayız

X