2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Anladım herkes diyor ki 3500 diyorsa doktor bil ki 3 kilo doğar öyle bir şey var mı acaba ya

Bi ara ağrısız çıkmıştı o söndü
Şimdi nasıl bir ağrı anlatamam merhemi aldım kullandım sanki az hafifledi haftaya da doğum var geçmezse yandım yandım
Normal değilse sorun yok sanırım canım. Normalde zorlama olduğu için ileri seviyeye gelebiliyormuş daha sancılı oluyormuş ben ondan korkuyordum.

Çok afedersin kaşıntıya ve şişliğe çok iyi geliyor. İnsallah şu an kullandığın kremle sorunun çözülür başka çare aramazsın çok nalet bir illet çünkü
Maalesef geçmiyor ilk haftalar kadar yoğun olmuyor zamanla aylar yıllar sonra azalıyor ama tamamen geçmiyor belki 10-15 yıl sonra geçiyordur ama onu bilemem uyduruyorum tamamen bence geçmeyecek

Sezaryen diyip geçiyoruz da ciddi bir batın ameliyatı aslında yaşadığımız. İlla ki bir hatırlatıcı kalıyor demek ki
Kesinlikle aslında zor bir ameliyat yani şu anki kadar kalmiyor azalıyor o hissizlik ama geçmiyor maalesef benim derimde mesela kırmızı kalın bir tabaka kalmıştı bazı ciltler reaksiyon gosterebiliyormus bu sezaryende doktorum o kısmı kestim temizledim dedi iz kalmaması için krem yazdı contractubex ismi ikinci hafta kullanmaya başlayacağım bakalım bu kez yine aynı mı olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…