2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Mama da veriyor musun? Hangi mamayı veriyorsun
Mama vermiyorum ya normalde mama veriyordum sütüm 100 olunca verme kes demişti kesmiştim sadece sağıp 100 veriyordum şimdi de sağma sadece emzir diyor tek göğsümü 15 dakika emiyır nasıl anlayacağım ne kadar alıyor duyuyor mu hep huzursuz oldu bugün hipp veriyordum normalde

Kızlar sezeryan olunca ameliyathaneye kendimiz için birşey götürmüyoruz dimi? Sadece bebişin kıyafetlerini veriyoruz yani?
Bir de odaya çıkınca hemen giydiriyorlar mı üstü?

Doymuyormuş anne sütü çok çabuk hazmediliyor diyorlar mama + meme dedi doktorum bugün doyamadığı için mi huzursuz acaba
Dün aynıydık çünkü bizde acayip huzursuzdu asla uyumadı yaygara kopardı hep

Çok geçmiş olsun

Kızlar sezeryan olunca ameliyathaneye kendimiz için birşey götürmüyoruz dimi? Sadece bebişin kıyafetlerini veriyoruz yani?
Yok canım senin için bir şeye gerek yok bebisin kıyafetlerini de sedyede götürürlerken istediler benden

Sadece bebiş için veriyoruz.Odada hemen giydirmiyorlar bir süre gelip gidip kanama takibi vs yapılıyor ve karına bastırıyorlar
Birkaç saat sonra temizleyip giydiriyorlar sondayı çekiyorlar biraz daha geçince yürütüyorlar.Bende böyle olmuştu

Kızlar göğüsleri çatlak olup emzirirken acıyan var mı iki gündür emziriyorum o kadar çok canım yanıyor ki her emzirmede ne yapacağımı şaşırdım.Lanainoh sürmeye başladım uçlarına ama hiç umudum yok

Benimde yarın 1 haftam olacak tamda dediğiniz gibiyim. Dik uyuyorum sağa sola dönmek hele ki yatmak imkansız. Yavaş hareketlerle yürüyorum. Hiçte eski hayatım yok. Oturmakta sorun yok kalkmakta sorun var.
Evet evet ben de öyleyim. İki büklüm yürüyorum. Dikişlerim etrafı sanki şiş gibi oturunca sanki iç içe geçiyor gibi yanıyor. Kalkınca kilitleniyorum. Ben oturamıyorum da. Ayakta emziriyorum o yüzden. Meme reddi yaşıyoruz emzirme sürem çok uzun sürekli ayaktayım. İğne yerinin acısı tüm sırtıma vuruyor. Acil sezaryen oldum ben, hep korktugum bu ağrıydı başıma geldi bir an evvel bitsin gitsin istiyorum artık çok yoruldum

Yok canım senin için bir şeye gerek yok bebisin kıyafetlerini de sedyede götürürlerken istediler benden

Teşekkür ederim kızlar

Bi ara ağrısız çıkmıştı o söndü
Şimdi nasıl bir ağrı anlatamam merhemi aldım kullandım sanki az hafifledi haftaya da doğum var geçmezse yandım yandım

Benim de 10 günde 100 gram almış gibi gözüküyor bugün kontrole gittim. Doktora dedim ki 10 günde 100 alması normal mi o da dedi ki çok takılma geçen sefer %5 yanlış ölçmüşümdür ya da şimdi yanlıştır vs dedi. Ben de plesenta ile ilgili sıkıntı olmasın de dedim yok yok iyi dedi

Ay bunu yeni gördüm ya o da ki anestezik ilaçtı ? Anestol aldım geçmezse onu da alırım o kadar sorunluyum ki
Çok afedersin kaşıntıya ve şişliğe çok iyi geliyor. İnsallah şu an kullandığın kremle sorunun çözülür başka çare aramazsın çok nalet bir illet çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…