2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Normal değilse sorun yok sanırım canım. Normalde zorlama olduğu için ileri seviyeye gelebiliyormuş daha sancılı oluyormuş ben ondan korkuyordum.
Ya yok normal değil ama çok affedersin sezaryende de gaz çıkışı tuvalet yapma zaten zor bi de ağrı olunca kaçınıyor insan ya ondan 🥹🥹

Çocuk doktoru d vitamini probiyotik başladı 6 damla forbiome , kullanan var mı

Kızlar meme uclarım tamamen iyileşti yara hiç yok
Gümüş kapak kullanmaya başladım
Bir de doktorum garmastan pomat merhem verdi onu sürüyorum devamlı hemen iyileşti bilginiz olsun
Canım bebeğin yeniden sağlıklı uzun ömürlü olsun inşallah Allah analı babalı büyütsün.Benim de yara ucları emzirirken o kadar canım yanıyor ki gümüş kapak ve merhem mi kullandın

Canım bebeğin yeniden sağlıklı uzun ömürlü olsun inşallah Allah analı babalı büyütsün.Benim de yara ucları emzirirken o kadar canım yanıyor ki gümüş kapak ve merhem mi kullandın
Çok teşekkür ederim canım hepimizin inşallah ❤️🙏🏻
Evet gümüş kapak hep duruyor uçlarında hiç çıkarmıyorum emzirme harici ve emzirme sonrasında garmastan merhem sürüyorum o şekilde geçti 2 günde yaralar

Kızlar ben normalde mart abonesiydim ama ikizlerim 34+1 de erken geldiler Şubat doğum oldu acil sezaryen ile çok şükür bebeklerim iyi küvezdeler ama entübe değiller 🙏🏻🧿🤲🏻

Kadın doğum doktorum direk korse kullanabilirsin yapıştırma dikiş yaptım dedi bende korse aldım ty dan gelince kullanacağım sizler kullanıyor musunuz korse? Kaç saat kullanmalıyız?

Bebişle yuvarlanıp gidiyoruz 🫠 Bulduğum her fırsatta uyumaya çalışıyorum geceleri hanımefendi pek uyumuyor 😁 Sezaryen çok zor geçti benim için. Anca toparlanıyorum. Buralara gelemiyorum hiç. Sizler nasılsınız neler yapıyorsunuz.
Bizde yuvarlanıyoruz ben annemlerde olduğumdan her fırsatta yatamıyorum da o yüzden evime gidiyorum yarın 😊 biz iyiyiz de bugün beni inanılmaz yordu sütüm artınca mamayı azaltayım dedim sürekli memede memelerimin ucu artık çatlak çatlak hiç ayrılmıyor memeden emzik vermemiştim hiç bi ay sonra öneriyor diye doktorlar ama sanırım emziğe geçeceğim bugün inanılmaz cildirdim 😢

Kızlar bir de silikon meme ucunile emziren var mı.Gögüs uçlarım çıkmıyor ben de silikon meme ucu ile emsiriyorum ama bu defa da alışacak diye korkuyorum.Kullanan bu süreci yaşayan var mı

Bizde yuvarlanıyoruz ben annemlerde olduğumdan her fırsatta yatamıyorum da o yüzden evime gidiyorum yarın 😊 biz iyiyiz de bugün beni inanılmaz yordu sütüm artınca mamayı azaltayım dedim sürekli memede memelerimin ucu artık çatlak çatlak hiç ayrılmıyor memeden emzik vermemiştim hiç bi ay sonra öneriyor diye doktorlar ama sanırım emziğe geçeceğim bugün inanılmaz cildirdim 😢
Benim göğüslerimde çok fena sürekli mastitin kıyısından dönüyorum iyi ki süt sağma makineleri üretilmiş ya yoksa mahvolurdum. Bende henüz emzik vermedim bazen geceleri uyanınca vereyim diyorum kabul etmiyor henüz.

Benim yalancı sancılarımın şiddeti iyice artmış durumda son kasılmada dayanamayacak gibi oldum azönce..Ama düzenli birşey yok.Cumayı bekler mi🫠

Merhabalar ben doğum yaptım sezeryanla. Şükür iyiyim ama oğluşumun doğar doğmaz kan şekeri aşırı düşüktü 51 çıktı. İlk çocuğumda sarılık olmuştu o yüzden yeni doğan ünitesine aldılar. Orada da dr kontrol etmiş ve önemsenmeyecek derece solunum sıkıntısı var dedi. O yüzden bana daha çocuğu vermediler inşallah yarın çok güzel olur iyi haberler alırım. Bekleyen tüm anne adayları bebeklerini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin rabbim 🥰
Gözünüz aydın tedbir amaçlı bakmaları daha iyi çok kısa zamanda verirler zaten sağlıkla kavuşun

Kızlar bir de silikon meme ucunile emziren var mı.Gögüs uçlarım çıkmıyor ben de silikon meme ucu ile emsiriyorum ama bu defa da alışacak diye korkuyorum.Kullanan bu süreci yaşayan var mı
İlk günler hastanede göğüs uçlarım çok acıdığı için silikon uç kullandım alışkanlık yapmadı ama uzun süreli kullanımda alışkanlık yapar mı onu bilemiyorum.

Kızlar bayadır giremiyordum nerdeyse herkes doğum yapmış 🫠 Doğum yapanları tebrik ediyorum Allah analı babalı büyütsün yeni doğum yapacak olanlara da Allah yardım etsin şimdiden gözünüz aydın 🥰👼🏻 Bir zamanlar keseydi kalp atışıydı detaylı usg derken şimdi doğum sonrası durumları konuşuyoruz şükürler olsun 🙏🏼♥️

X