2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
çok geçmiş olsun inşallah hiç gerek kalmaz canım belirtisi neydi nasıl anladılar peki

İnşallah ameliyatlik değildir canım oğlumda hem kaşık hem göbek fıtığı vardı zamanla geçer demişti doktoru öyle de oldu geçti gitti
Allah razı olsun canım çok geçmiş olsun inşallah bizimde geçer bizdede göbek fıtığı vardı o geçer demişti dün sünnet için bı gösterelim dedik fıtık var dedi bugün ultrasona girdik varmis

Sezaryenden korkan varsa gelişmeleri bildiriyorum 6. Gün bugün araba kullandım hastaneye gittik geldik annemle ordan oraya koşturdum hayat normale döndü sızlamalar var bugün doktorum pansuman yaptı 40 ın çıkınca görüşeceğiz dedi rahime baktı küçülmüş..
Acı sağa sola dönerken yine var ama alıştım hayatımı etkilemiyor artık

Kv gitti bebişle yalnız ilk günümüz sürekli başımda şöyle yap böyle yap diyen birinin olmaması güzel bir duyguymuş gece de rahatlıkla başa çıkarım inşallah
O gece bakma olayına bir kere girince alışıyorsun ilk gün güzel geliyor enerji tavan oluyor ❤
İkinci günden sonra hafif uykular bastırıyor o uyuyunca uyu olayı her an tetiktesin mık diyince bakıyorsun ama her şeye değer bol bol öp kokla tulumdan ayağını çıkarıp devamlı öpüyorum geceleri

Kv gitti bebişle yalnız ilk günümüz sürekli başımda şöyle yap böyle yap diyen birinin olmaması güzel bir duyguymuş gece de rahatlıkla başa çıkarım inşallah
ay valla hiç anlamıyorum bu kv leri benimkide başımda bebeği emzirdikce emerken uyuyor uykumuzda çok ağır kaldırıp gaz çıkartıp yatırıyorum hemen uyanıyo aranıyo benim kollarımda uyumayı seviyor aç o çocuk mama ver yok efendim emiyomu süt akıyormu deli ediyorlar beni 2 saate bir emzirmek istiyorum yok uyuyorken elleme filan zor işimiz

Engel değil..Benim de Cuma sabahı ikinci olacak ama ilk gibi aşırı heyecanlıyım

Yanlış yönlendirmek istemem ama benim de bel fıtığım var spinal yaptım sorulmadı bile
Çok sevindim. Doktoru aradım. Cuma sabah direk polikliniğe gel dedi anestezi uzmanı. Bir bakalım dedi. Umarım genel sezaryene çevirmez. Ama dehşet bir kemik ağrısı yaşıyorum. Umarım geçet

Ben 10 gibi uyuyup 1den itibaren tek başıma bakıyordum normalde şimdi de full tek kalacağım bakalım yaparım inşallah canım

Ay evet her şeye karışıyorlar ya bornozumu koyduğum yerden bebeği emzirmeme kadar her şeye muhalefetti gerçekten

Çok geçmiş olsun sağlıkla atlatsın inşallah

Aletle sarılığına neden bakmadılar ki cumayı beklediler

Çok çok geçmiş olsun insallah gerek olmadan toparlar

Kızlar ağlıycam dünden beri çok affedersiniz basur olmuşum ama aşırı ağrıyor aşırı. Oturamıyorum uyuyamıyorum . Sudocrem falan da sürdüm ama yok. Ne kullanabilirim lütfen yardım edin
Bende de var maalesef bende acıma vs yok sizdeki gibi ama olduğunu bilmek bile rahatsız ediyor ben hindistancevizi yağı sürüyorum bazen de kırmızı kantaron sürüyorum belki küçülür falan diye ama bi faydasını görmedim. Basur yüzünden normal doğumdan da korkar oldum zaten

Aletle sarılığına neden bakmadılar ki cumayı beklediler
Şimdi hafif çıkar bakarsak yine cuma çağırırım o zaman net olsun iyice besle cuma bakalım dedi mamayı artırdı emzirmeyi artırdı kurallı gitme çocuk aldığı kadar içsin ikisini de doyduğu an bırakır dedi iki gün yap bakalım dedi

Ben 10 gibi uyuyup 1den itibaren tek başıma bakıyordum normalde şimdi de full tek kalacağım bakalım yaparım inşallah canım
ben tüm gece yalnızım eşim gelip gidiyor yanıma ama bırakmıyorum kendim bakıyorum gece az az uyumaya başladım o uyuyunca sabah 7-8 gibi annem geliyor eve ona bırakıp yatağa geçiyorum hemen uyuyorum yine 3 saat gibi

Kızlar bebeği sürekli meme isteyen ve orda uyuyan yatağına yatırınca hemen uyanan ve tekrar emmek isteyen var mı ? Bugün hiç kolumdan inmedi yatakta uyumuyor ben de kucakta bekliyorum o uyurken. Kucakta çok derin uyuyor ya da gaz için göğsüme yatırdığımda ana yatağa geçince gözler fal taşı başlıyor ağlamaya

Dün gece benim de öyleydi hep kucağımda yatmak istedi temas istiyorlar yorucu ama anlayabiliyorum onca ay içimizdeydiler bir anda sudan çıkmış balık gibi oldular bol bol alıyorum ben de uyku akıyor gözlerimden ama dayıyor ağzını derin derin uyuyor bi de

Yapacak bir şey yok demekki zamanla düzelir umarım tek değilmişim iyi bari kıyamıyorum ki zaten yüzüne bakınca masum masum

Zorla canım uyuyosa yarıda altını çıksr bezini değiştir. Uyandırt ne yap et içir. Biz de öyle dedik doyuyodur memede uyuyup ağzından süt akıyodu. Çişini kakasını yapıyodu gayet sma sarılığı ilerlemiş. Fetoterapi gördük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…