2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bebeği sürekli meme isteyen ve orda uyuyan yatağına yatırınca hemen uyanan ve tekrar emmek isteyen var mı ? Bugün hiç kolumdan inmedi yatakta uyumuyor ben de kucakta bekliyorum o uyurken. Kucakta çok derin uyuyor ya da gaz için göğsüme yatırdığımda ana yatağa geçince gözler fal taşı başlıyor ağlamaya 😒
Tam benim bebişin tarifi bu işte en son artık kendi yanıma yatırıyorum yapışık olarak o zaman kucağımdan inmiş oluyor

Sezaryenden korkan varsa gelişmeleri bildiriyorum 6. Gün bugün araba kullandım hastaneye gittik geldik annemle ordan oraya koşturdum 😀 hayat normale döndü sızlamalar var bugün doktorum pansuman yaptı 40 ın çıkınca görüşeceğiz dedi rahime baktı küçülmüş..
Acı sağa sola dönerken yine var ama alıştım hayatımı etkilemiyor artık
Maşallah yaa bu bana çok moral oldu valla 🤩🤩🤩

Sezeryan olan anneler aranızda kan değerleri düşük olan var mıydı? Kan değerim 9 çıktı 3 kutu ilaç bitirdim yaklaşık bir ayda ama yükselmemiş 🤷🏻‍♀️ damardan demir vs takıldı mı size bir sorun oluşturur mu ameliyat esnasında 🙁

Sezeryan olan anneler aranızda kan değerleri düşük olan var mıydı? Kan değerim 9 çıktı 3 kutu ilaç bitirdim yaklaşık bir ayda ama yükselmemiş 🤷🏻‍♀️ damardan demir vs takıldı mı size bir sorun oluşturur mu ameliyat esnasında 🙁
Benim de öyleydi bir sıkıntı olmadı demiri 2 hafta önce almıştım damardan ama çok bir etki etmedi bence

Kızlar bebeği sürekli meme isteyen ve orda uyuyan yatağına yatırınca hemen uyanan ve tekrar emmek isteyen var mı ? Bugün hiç kolumdan inmedi yatakta uyumuyor ben de kucakta bekliyorum o uyurken. Kucakta çok derin uyuyor ya da gaz için göğsüme yatırdığımda ana yatağa geçince gözler fal taşı başlıyor ağlamaya 😒
Ben oğlumu hiçbir yerde uyutamadım çok az uyurdu onlar da sadece kolumda.4 ay boyunca böyle oldu, 4. ay kucağa sığmadığı rahat edemediği çıldırdığı için zar zor bir şekilde ayağa transfer oldu, 5. ay uyku eğitimi ve kapanış 🤣

Ben oğlumu hiçbir yerde uyutamadım çok az uyurdu onlar da sadece kolumda.4 ay boyunca böyle oldu, 4. ay kucağa sığmadığı rahat edemediği çıldırdığı için zar zor bir şekilde ayağa transfer oldu, 5. ay uyku eğitimi ve kapanış 🤣
4 ay şuan o kadar gözümde büyüdü ki 😅 neyse sağolsunlar da bir şekilde geçer ☺️

Kızlar ağlıycam dünden beri 🥹 çok affedersiniz basur olmuşum ama aşırı ağrıyor aşırı. Oturamıyorum uyuyamıyorum . Sudocrem falan da sürdüm ama yok. Ne kullanabilirim lütfen yardım edin 😰
Proctolog krem yazmıştı doktorum bana çok rahat etmiştim

kızlar bebek göbeğimin üstünde oynuyor ama rahim bölgem dolu dolu bir de yürüyünce ya da ayağı kalkınca sol kasığımda sanki bebek ittiriyor gibi hissediyorum acaba doğum kanalına mı girdi doktora gitsem mi bir değişik

Kızlar kontrolden çıktım. 3500 bebek bu hafta 100 gr almış yeterince besleyememişim 😕 38+1
Kafamız büyüktü ya 5 hafta doktor sezaryen demişti. Normale dönmüş sayılır 2 hafta büyük. Normal doğumu bekleyebilirsin istersen dedi

Kızlar kontrolden çıktım. 3500 bebek bu hafta 100 gr almış yeterince besleyememişim 😕 38+1
Kafamız büyüktü ya 5 hafta doktor sezaryen demişti. Normale dönmüş sayılır 2 hafta büyük. Normal doğumu bekleyebilirsin istersen dedi
Sezaryen olacaksa 20 Şubat ama sen karar ver dedi. Normalden korkuyorum ne yapsam bilemedim 😕

Sezaryen olacaksa 20 Şubat ama sen karar ver dedi. Normalden korkuyorum ne yapsam bilemedim 😕
Kalbinin sesini dinle🙈 mutlaka birisine daha yakındır kalbin.Akşam sakin kafa düşünüp karar verirsin ama karar sürecini uzatma bence uzattıkça eziyet sana.En hayırlısı olsun inşallah.Bu arada benim bebeğim de bir ara kilo almadı sonra birden aldı kapattı açığı, böyle şeyler olabiliyor düzenli kilo almayabiliyorlar, bir daha ultrasona gidecek misin?

Benim trombositim düşüktü ameliyat esnasında da biraz kanama oldu ameliyat sonrası trombosit takıldı şu an normal seviyelerde

Ben düşük girdim şimdi demir hap olarak vermiş onu içeceğim sorun yaratmadı herhangi serum vermedi bir süre ilaç takviyesi devam edecekmiş artık

X