2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Geçmiş olsun canım üzülme Allah sabrını veriyor, cumartesi bnde çok ağladım farkındayım herşeyin mantıklı olan yatıp iyileşmesi ama gönlüme söz geçirmek çok zordu ama bak zaman geçti inşallah yarın kucağıma alıp eve gelicez. İyi düşün iyi olsun emin ol orda daha sağlıklı iyi oluyolar🙏🏻🌺
Evet insanın elinden hiçbir şey gelmiyo Allah sağlık versin yavrularımıza.

Kızlar siz de sabaha kadar bebişinizin başında dönüşümlü bekliyor musunuz yoksa uyuyup bebiş uyanınca mı kalkıyorsunuz

Günaydınlar yeni doğumlar olmuştur muhakkak pek giremiyorum herkesin bebisi iyidir inşallah ben nasıl.aksqm nasıl sabah oluyor anlamıyorum eşim ile annem birbirini yicej masallah hiç anlayamıyorlar adam eve gelmiyor anam var diye yurtta hep o onu şikayet ediyor o onu şikayet ediyor hayırlısı artık sayılı gün deyip susuyorum

Sarılık değerimiz yüksek çıktı bu gece yatış yapıldı fototerapi için. Çok üzülüyorum
Benim oğlumda yattı hem de hem mama hem anne sütüne rağmen değeri 17 geldi bi gece yenidoğan yoğun bakımda yattı 12 saat fototerapi aldı sonra çıktı şimdi de değerleri alet ölçüsüyle 8 lere düştü şükür tedirgin olmayın Allah’ın izniyle sarılık nerdeyse her bebekte görülüyor ve toparlıyor kaç çikti değeriniz

Günaydınlar yeni doğumlar olmuştur muhakkak pek giremiyorum herkesin bebisi iyidir inşallah ben nasıl.aksqm nasıl sabah oluyor anlamıyorum eşim ile annem birbirini yicej masallah hiç anlayamıyorlar adam eve gelmiyor anam var diye yurtta hep o onu şikayet ediyor o onu şikayet ediyor hayırlısı artık sayılı gün deyip susuyorum
Allah sabır versin kaç gün kalacak annen canım beni de aynı günler bekliyor seni çok iyi anlıyorum bir de benimkisi benim çevremdeki kimseyle anlaşamaz sadece eşim olsa yine iyi🙈

Ben varım 38+0 🥲 40a kadar beklemem umarım baya zorlanmaya başladım :) bebiş önden gidiyor zaten sancım gelir inşallah
İnşallah sağlıkla dünyaya gelir 😀 önden gitse de 40ı aşabiliyor hareket etmesi artık zor oluyor ama hareketsiz kalmayın 39dan sonra ödem de çok artıyor o da zorluyor insanı

Kızlar haberlerim var 🤭 Bugün kontrolde çatı muayenesi yapıldı doğum şekline karar verilmesi için.Doktorum normal doğum olsun istiyordu bende sezeryan olsun diye diretmedim hiç.Sadece kararsızdım çünkü ciddi sancılarım oluyordu ve doğumda neyle karşılacağımı bilmiyordum.Çatı muayenesinde denk durmadım maalesef ağrı çektiğim için 🙁Doktorumu çok zorladım ki girer girmez sağ taraftaki kemiklerimin çok dar olduğunu söyledi bir kaç sefer kontrol etti.Bu kemik darlığının doğumda bebeği ve beni zorlayabileceğinden bahsetti.Bir çok riski mecbur dile getirdi yine de bize bıraktı.Bizde risk almak istemedik.İnşallah nasipse Perşembe günü sezeryan doğumum olacak 🤲🏻 37+5 de 3200 kiloda gözüküyor ama düşük de çıkabilir yüksekte dedi doktorum.Bakalım 38+1 de doğum kilosu kaç olacak 🙈 hayırlısı 🤭
Aaa iki gün kaldı seni de doğuranlar kervanına gönderiyoruz desene 😉

Gözünüz aydın sağlıkla büyüsün ağrıların da hızlıca geçip gider inşallah
Alıntılara tek tek dönemedim ama iyi dilek ce enerjilerini esirgemeyen herkese teşekkür ederim ❤️

12:53'de doğduk, 3480 grmız. Spinal beni biraz yordu, daha önce genel anestezi almıştım ama etkisi geçerken bu kadar sersemlik yahut titreme yaşamamıştım. Gerçi bu durum anestezi doktoru ile anestezi uygulamasına bağlı olarak da değişebilir.

Akşam 8 9 gibi kendime gelebildim. Süt ile ilgili sürekli olarak ebelerden yardım alıyorum. Bebeğin sağlığı iyi çok şükür 🌸 telefonu elime alacak vaktim dahi olmuyor ki daha hastanedeyiz 🙈 bakalım devamı nasıl olacak...

Benim oğlumda yattı hem de hem mama hem anne sütüne rağmen değeri 17 geldi bi gece yenidoğan yoğun bakımda yattı 12 saat fototerapi aldı sonra çıktı şimdi de değerleri alet ölçüsüyle 8 lere düştü şükür tedirgin olmayın Allah’ın izniyle sarılık nerdeyse her bebekte görülüyor ve toparlıyor kaç çikti değeriniz
Allah razı olsun o kadar iyi geldi ki mesajınız. 19 geldi. Bu dönemdeki bebek için sınır 18 miş. O yüzden yatış yapıldı. İnşallah düşmüştür. Akşam 9 gibi yatış yapıldı daha bakılmadı değerlerine

Kızlar suyum azalmış çok su iç dedi 19una kadar inşallah idare ederiz 3100 çıktı kilosu kilo almamış ama bunlar tahmini ölçüm sen takılma bunlara dedi

Aynen bende özellikle gece çok zorlanıyorum ama sadece yorgunluk değil ağlayınca sanki git derdi var çözemiyor gibi hissediyorum aşırı kötü oluyorum susmadıkça anksiyetem tavan yapıyor ve ağlamaya başlıyorum stresten annem var ama git yat demesine rağmen ağlıyorsa yatamıyorum
Benim kızım da öyleydi ne yapsak gece yatmıyodu.. Beyaz gürültü falan herşey dinletiyodum fayda etmiyodu.. Fotoğraf vekilimiz vardı ordaki abla ona bi dua dinletti bizim kız sustu.. Bn de artık gece yatmadan önce dinletiyorum ve çok işe yarıyo

X