2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim var amanne gel diyen oldu ne bişey geçen hafta enfeksiyon atlattım titreme ateş dikiş yeri şişmesi ve ağrısı aike hekimine antibiyotik ve batikon yazdırdım doğum yapalı iki hafta oldu ama geçen hafta büyük ihtimalle heryerime iltihap yayılıyordu. Şimdi iyiyim çok şükür ama dikişler hala.duruyor acaba gidip aldırmak mi lazım ilk dogumlarimda eriyen dikir demişlerdi bu bildiğin ip sallanıyor

Kilosu ve boyuna en son ultrasonda 51 cm civarı kilo 3150 gibi demişlerdi
3kilo 50 cm geldi
Çok gazlı sürekli pırt yapıp geğiriyor silikon uçla emziriyorum çok canım yanıyor sağ meme ucum kanadı şimdiden

Bir de herkese tavsiyem tuvalette oturun oturunca gaz da geliyor tuvaletinizde ben oturup bekledim gaz sancılarım oldu
Bir de doktorum bacağı indirip kaldırttı çok canım yandı ama bagırsakları çalıştırdı

Arkadaşlar çocuğu olmayanlar için dua konusu açtım 7 kişi kaldı liste için gelen var mı teşekkürler

Cok.zor bir durum ya insan acaba icinde kalıyor yedi mi Doydu mu benim de ayni

300 gram falan olabiliyor sanırım. 39 da alacak doktor, sizin 38 de oluyor sanırım. Hazır mısınız? :)) ben kendimi hazırlamaya çalışıyorum ama korkuyorum
Hazır olmaya çalışıyorum açıkçası benim üçüncü gebeliğim ama ilk defa günü belli olarak bir doğumum olacak biraz farklı hissediyorum

Maşallah benim kızıma da 3100 gr dediler inşallah 3000 kilo doğar . Gaz sancıları için merdiven in çık yürüyüş yap demişlerdi benim ilk doğumumda işe yaramıştı.

Kızlar bugün son nst'mize girdik. Pazartesi sabah sezaryeni planladık. Bugün anestezi uzmanı ile görüşene kadar gayet sakindim ama sonrasında beni bir panik bir korku sardı... ya bana bir şey olursa ya bebeğime bir şey olursa diye endişelenmeye başladım. Sonra sakinleştim ama bu sefer de bebeğim bedenimdeyken ona sağlayabildiğim korumayı sağlayamayacak olma telaşı sardı.
Benim için dua edin. Güzel düşünce ve enerjilere ihtiyacım var

Annelik çok başka keşke sonsuza kadar sarıp sarmalayabilsek koruyabilsek onları ahhhh
Doğum çok güzel geçer musmutlu kavuşursunuz inşallah ben de hem çok sabırsızlanıyorum hem korkuyorum endişeleniyorum

Ben yaptıysam herkes yapabilir kök söktürdüm herkese korkudan ama çok kolaymış sakın korkma o yüzden boş yere günlerimi stresle geçirdim her şey çok güvenli ameliyathanede çok konuştum hepsi rahatlattı beni burada her şeyin çözümü var olman gereken yerdesin dediler ilk ağlama sesini duyunca uçup gidiyor her şey

Kızlar benim doktorum 16.00 da yaptırıyormuş doğumları. Sabah taburcu ederim sabah yapmanın bi anlamı yok dedi

Hiç öyle düşünmeyin herkes yapıyor doğumu. İnşallah sağ Salim kavuşacağız

Enfeksiyondan önce dikişler için bir şey kullanıyor muydunuz? Sanki benim dikişlerimde de acıma başladı batikonm kullanıyorum sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…