2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
B Buffalosos Canımm gözün aydın hayırlı olsun sağlıkla sıhhatle büyütmenizi nasip etsin Rabbim inşallah ağrıların da hafifler kısa sürede toparlanırsın bebişi bol bol öp kokla bizim yerimize

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin hayırlı evlat olsun

Benim kızımda aynı 35 haftalik doğdu 11 gün küvöz de kaldı 70 içiyor dediler hemşireler eve geldik az içiyor biberonla 2 saatte anca içiyor oda 30 40 anca silikon ucla emzirmeye başladım gogus ucum olmadığı için 5 dk bile emmiyor birakiyor

Hayırlı olsun canım. Çok şükür sağlıkla aldın kucağına darısı diğer hamilelerin başına inşallah. Bir an önce ağrıların da azalır umarım. Çok mutlu oldum senin adına

Hepinize çok teşekkür ederim kızlar tek tek alıntı yapamıyorum tek elle yazıyorum
Sonda olayı kesinlikle hamilelikte olması gereken bisey böyle rahatlık yok
Ben hala bisey yiyemedim çok açım izin vermiyorlar serum sıvı takılı devamlı
Dikloron şak diye ağrıyı kesti çok iyi geldi
Bacaklarım açılmaya başladı ama karıncalanma var böyle üstüne oturmuş uyuşmuş gibi
Herhangi bir ağrım yok boyun baş gibi ama ara ara sağ omzuma ağrı giriyor sızı şeklinde sonra geçiyor
Genel anesteziyi iyi ki almadım ayılması çok zor olurdu karaciğer enzimlerim çok yükselmiş bu arada doktor dedi genel anestezi karaciğerine iyi olmaz dedi bir de

Sen doğurdun ya artık hepimiz rahat rahat doğurabiliriz Allahım sağlıkla mutlulukla büyütmeyi nasip etsin oğluşunu canım benim yazdıklarını okudukça hemen doğurasım geldi benimde

Canım çok sevindim rahat geçmesine maşallah ikinize de ağrılar da günden güne azalacak inşallah sen bebeğinin keyfini çıkar

Kızlar belim karnım sırtım ağrıyor nefesim kesiliyor stresten mi oldu acaba yada bugün canım sıkkındı biraz yoksa sancı mı of ne diyorsunuz ?

kızlar selam mart annesiyim ama burayı da arada okuyorum doğum yapan anneleri çok tebrik ediyorum deneyimli annelere sormak istedim, yaklaşık 3 gündür ağrılarım oluyor belimden kasıklara vuruyor regl olacakmışım gibi oluyor bi 20 dk kadar sürüp sonra birden şak diye geçiyor. randevumuza daha var o yüzden doktoruma soramadım henüz ama bunlar yalancı sancı mı daha bugün 33 olduk

Doğum yapan anneler 2 mühim ve birbirinden alakasız sorum var size lütfen cevaplayın

1.si Hastaneye emzirme yastığı götürmeye gerek var mı?
2.si bebeği getiren ebeye para verdiniz mi?

Şimdi kaldırıp yürüttüler ilk adım atılmayacak gibi acıyor ama bir cesaret kalkınca gerisi geliyor yürüdüm geri yattım acım hafifledi
Sondayı çıkarttırmadım çünkü çok rahat
Gazım hafif hafif çıkıyor gaz önemliymiş onun dışında bebiş azıcık emip uyuyor
Bir çorba içtim çok açım kahve çok içemedim artık Allah’a emanet bu saatten sonra bol bol icicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…