2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar odadayım birazdan ameliyata alacaklar aşağı indirecekler
Damar yolumu zor açtılar 3-4 kez denediler tutmadı serum en son elimin üstünde açtılar en çok acıyan bu olur insallah
Doktorum geldi titremeye başladım hiç korkma müzik acıcaz sohbet edicez anlamayacaksın dedi iki doktor olacaklarmış bi de ama titriyorum çok korkuyorum durduramıyorum

Ya 3-4 saat bir şey içmek yok dediler hemen kahve içmek istiyorum yok diyorlar napcam çıkınca bilmiyorum

Ayy sag salim kucagina all canim benim Korkma o anin tadina odaklan

Senden güzel haberler bekliyoruz. İyi geçer umarım. Hadi bakalım

Canım inşallah su gibi akıp geçsin. Kurtulacaksın birazdan, bebeğin kucağında olacak.

Kahveye çok takılma. Sıvı alımı başladığı gibi bol su ve kahve içmeye başlarsın

Sağ salim kucagına almak nasip olsun inşallah canm benim hep güzelini düşün dakikalar sonra mis kokusunu içine cekeceksin Allah'ın izniyle

Kızlar şimdi nstden çıktım kalp atışları 140-150 civarı sancı 20 filan bebek hareket etmiyor doğru düzgün doktor da acil sezeryana çıkmış 20 sizcede anormal değil mi

İlişki hariç diğerlerini bende yapmaya başladım. Sağa sola dönemiyorum her yanım ağrıyor uğraşamam ya

Hadi bakalım Allah yardımcınmolsun kolayca geçsin bitsin

Allah yardımcın olsun bebeğini kucağına almaya çok az kaldı Allah’ın izniyle onu düşün. Kısa bir işlemden sonra kucağında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…