2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bende epidural çok istemiştim liv hastanesine gidiyorum, doktor epiduralin riskli olduğunu herkeste aynı etkiyi yapmayacağını söyledi, doğumu durdurma ihtimali var ve biz bazen vakumla bazende sezeryanla alıyoruz eğer ıkınma hissini tamamen kaybedersen dedi bende çok istiyordum ama biraz gözüm korktu

Günaydın kızlar hiç uyuyamadım
Stresten bagırsaklarım fena gurul gurul yandım ben bir yandan aşırı heyecan var bir yandan korku var gerçekten anne olmak aşırı delilikmiş yavrum tüm gece hıçkırıp durdu bir kaç kez çıksa da rahatlasa aşırı baskı var midemde hala aşağıda değil acaba çok yukarıda diye çok mu çekiştirirler
Dün sürekli pozitif doğum hikayeleri okudum gaza geldim ama şimdi ayaklarım geri geri gidiyor

Bende 37+2 yim bana da doktorum ödev verdi bu hafta günlük yarım saat squat, 45 dk yürüyüş, 1 fincan adaçayı, bir tane vajina içi jel, 30 dk sirkeli suda oturma, 2-3 hurma ve gün aşırı cinsel ilişki dedi

Sakin olmaya çalış canım hafif sedasyon da verirler belki sana rahatlatırlar seni merak etme sen, çok güzel geçecek bak bu muymuş diyeceksin mutluluğu herşeye bedel
amanın çok zormuş ödev

Çok güzel ve çok kolay olacağına eminim. Çekiştirme işini falan düşünme zaten bebeği hemen çıkarıyorlar, bebek için bir çekiştirme olmuyor. O da heyecandan uyuyamamış demek ki
Yavruna kavuşmana saatler kaldı, onu kucağına aldığın an nerde olduğunu unutacaksın. Dualarımız seninle
Bir an önce hastaneye yat, senin de buraya doğurdum yazmanı dört gözle bekliyoruz

Sakin olmaya çalış canım hafif sedasyon da verirler belki sana rahatlatırlar seni merak etme sen, çok güzel geçecek bak bu muymuş diyeceksin mutluluğu herşeye bedel

amanın çok zormuş ödev
Hiç sormayın ödevin ilişki kısmını yapmasam nolur acaba, şu an hiç o psikolojide değilim

Epiduralin önemli olan vaktini ayarlamak benim amca kızının 7cm olmuşken kız istiyorm demiş hemşire 7 cm acikliktan sonra vurmuş bu seferde zatn sona yaklaşıldı için ıkinamams çok zorlanms

İnşallah çok kolay geçecektir merak etme, hepimizin korkuları çok fazla, sanırım doğum bir tabu olarak bilinçaltımıza çok korkunç olarak işlenmiş, bende normal doğumdan çok korkuyorum mesela ama en azından sezeryanda süreç belirgin seni nelerin beklediğini biliyorsun, anksiyeten belirsizlikte daha çok artardı, bizi haberdar et

Yemin ederim 5-6 saat hiç uyumadı. O ağladı ben ağladım. Çok zorlanıyorum
O kadar anlıyorum ki. Ama kendini yıpratma Ben yaptırmadım epidurali ama sebebi belime iğne vurulmasından korktum. Belli bir yerden sonra epidurali vermiyolar zaten ıkınma hissi kaybolmasın diye. Vakum riski var ama eminim onu ayarlıyolardır.

Hiç sormayın ödevin ilişki kısmını yapmasam nolur acaba, şu an hiç o psikolojide değilim
Bilemedim doktora sormak lazım
Epiduralin önemli olan vaktini ayarlamak benim amca kızının 7cm olmuşken kız istiyorm demiş hemşire 7 cm acikliktan sonra vurmuş bu seferde zatn sona yaklaşıldı için ıkinamams çok zorlanms
aslında ben belirli bir açıklıktan sonra yapılmadığını biliyorum ona niye yapmışlar acaba

Benim dün akşam kalan nişanım da geldi şimdi de hafif sancılarım arttı gibi ama dediğin gibi ben de bu süreci evde atlatmaya çalışacağım inşallah. Aynı korku bende de var uzun süre beklemeyiz umarım hayırlısı

Allah yardmcn olsn inşallah bir avazda kurtarmayı nasip etsin Rabbim duşa filn gir çık sık sık kaçıncı haftaydi

Ya sütüm çok çok az bugün 6. Gün artık çoğalması gerekmiyor muydu ya. Kendimi çok kötü hissediyorum yetemiyomuşum gibi. Sakin kalmaya çalışıyorum yine ağlama krizine girmemek için ama çok çaresiz kaldım ya

Ya kuzum kıyamam stres oldukça dahada kesiliyor olabilir
Geçen instagramda görmüştüm bir deneyin isterseniz

Kızlar bebeğim o kadar hareketsiz kalıyor ki panik olmaya başladım .Yerimi daraldı normal mi değil mi çıldırcam artık sabaha kadar minik hareketlerini izlemeye çalıştım .Artık doğsun istiyorum gerçekten psikolojik olarak tükendim

Kaçıncı hafta cnm sknti yoktur insalalh olmadı bi doktoruna kontrole gt için rahat etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…