2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
H Hasretimm123 siz nasılsınız? Sizi tekrar burda görmek ne güzel ❤️ Bedenen ve ruhen toparladığınızı, herşeyin yolunda olduğunu umarım 🙏🏽
Cok şükür daha iyiyim psikolojik olarak biraz sıkıntılar yaşasamda öncekine göre iyiyim
sizleri merak ediyorum arada uğruyorum buralara ❤️

Bende 37+2 yim bana da doktorum ödev verdi bu hafta günlük yarım saat squat, 45 dk yürüyüş, 1 fincan adaçayı, bir tane vajina içi jel, 30 dk sirkeli suda oturma, 2-3 hurma ve gün aşırı cinsel ilişki dedi 😵‍💫
Ben de 37+6 yım. Ama iki haftadır yürümekte aşırı zorlanıyorum. Kilom da fazla değil. 64 kg 1,68 boy şu an. Ama tuvalete bile gitmekte zorlanıyorum. 45 dk yürüyüşü hayal bile edemem. Ev içinde nefes nefese kalıyorum. Bende mi bir anormallik var.

Ben de 37+6 yım. Ama iki haftadır yürümekte aşırı zorlanıyorum. Kilom da fazla değil. 64 kg 1,68 boy şu an. Ama tuvalete bile gitmekte zorlanıyorum. 45 dk yürüyüşü hayal bile edemem. Ev içinde nefes nefese kalıyorum. Bende mi bir anormallik var.
Benimde öyleydi ama yürüdükçe yürüdükçe iş yaptıkça yaptıkça açılıyor, yattıkça yatasım geliyor

Kızlar şimdi nstden çıktım kalp atışları 140-150 civarı sancı 20 filan bebek hareket etmiyor doğru düzgün doktor da acil sezeryana çıkmış 20 sizcede anormal değil mi
Derin uykuda olabilir, benim de derin uykuda çıktı ultrasonda nst de seninki gibi çıktı, bebeği uyarıp uyandırıp tekrar gelin dedi yürüyüş tatlı falan yedim düzeldi

Valla aşğı yukarı yanlara doğru veya dairesel şekilde yapıyorum 😅 süt kanallarını uyarıyorum
Bende lansinoh sürüyorum ve sonrasında gümüş kapak takıyorum ama göğsümün birisi çok daha büyük kahverengili ve bastırdıkça yer yer yuvarlak şişler var biraz acıyor sizinkinde acı oluyor mu

bugün 2.günüm sütüm yok hiç kızlar 🤦🏻‍♀️
Elle sağım yapabiliyo musun ? Ben yapamıyodum dün sağlık ocağındaki hemşire eliyle sağım yapabildi ben de öğrendim eğer imkanınız varsa bi hemşireyle görüşün öğretsiz siz vsrdır süt bebişe yetcek kadar midesi küçücük zaten henüz

2 gündür rüyamda süt sağıyorum. Doğumdan sonra tedirgin olduğum konu benim de bu. Emziren anne çayı falan varmış hipp in. Eltim onu önerdi
Üç dört gün önce içmeye başlayacağım ben de korkumdan…ilkinde sıkıntı yaşamıştım
bugün 2.günüm sütüm yok hiç kızlar 🤦🏻‍♀️
Daha çok erken duş yasak değilse sıcak duş alıp memelere su tutup masaj yapın bol bol bir de duşta sırtınıza oksitosin masajı yapsınlar azönce arkadaş paylaşmıştı.uyuyabiliyor musunuz? Uyku çok işe yarıyor sizi uyutmaya çalışsınlar.kimyon rezene çemen tohumu çayı içebilirsiniz, solgar ve bestlak da iyi

Ben hiç iyi değilim ya çok duygu yüklüyüm oğlumun bebeklik fotoğraflarına bakıp bakıp ağlıyorum 🥺 kendisi daha küçücük hala bebek sayılırken birden büyüyecek abi olacak hiç kıyamıyorum çok fenayım 🥺 nasıl çıkacağım bu psikolojiden ikisine nasıl yeteceğim ikisini birden mutlu edebilecek miyim çok korkuyorum 🥺 ooffffff kalbim acıyor

Ben hiç iyi değilim ya çok duygu yüklüyüm oğlumun bebeklik fotoğraflarına bakıp bakıp ağlıyorum 🥺 kendisi daha küçücük hala bebek sayılırken birden büyüyecek abi olacak hiç kıyamıyorum çok fenayım 🥺 nasıl çıkacağım bu psikolojiden ikisine nasıl yeteceğim ikisini birden mutlu edebilecek miyim çok korkuyorum 🥺 ooffffff kalbim acıyor
YAa öyle deme sen daha deneyimlisin yetmek ne demek daha iyi bile bakarsın 😊🌸

Selam kızlar ben de şubat annesi olacağım inşallah ayın 13ünde sezaryen doğum planlıyoruz. Uzun zamandır okuyorum burayı çok güzel bir dayanışma içerisindesiniz maşalalh🥰 Ben biraz korkuyorum ameliyattan inşallah bekleyen herkesin gönlüne göre versin rabbim birbirimize dua edelim🙏🏻
Herkes korkuyor bence ama başa gelen de çekiliyor benin de 20 şubatta inşallah 🙏🏻🙏🏻😊

Ya kıyamam tabiki yeteceksin. Şu an düzen oturtmaya çalışıyosun her şey yoluna gircek. Onlar sevgi bekliyor. Sevgini verdiğinde zaten mutlu olacaklar extra bir şey yapmana gerek yok ki.

Kızlar bütün detayları yazıcam iyiyiz ikimizde şükürler olsun. Kendimi en kötüsüne hazırladığım için kolay geçti en başta sakinleştirici verdiler hafif çok rahattım o yüzden 😅 ama çok ağrım var ağrı çekiyorum
Bir de bebek kokuyor aşırı 🥹 sütüm gelmemişti hemşire silikon uç aldırdı alıp geldi eşim onunla içti geldi biraz uyudu çok minik ama tam bisey anlamadım henüz ağrım çok kasıklarımda
Spinal cok basitmiş yine olsa yine yaparım kesin
Daha detaylı anlatıcam hepsini

X