2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Tabiiki bız ne kadar saatini ayarlasakda Allah bilir ne olacağını bunlar küçük heyecanlar bizim için akışta kalmak en iyisi sanırım

Off beni neden yalnız bıraktın hani 20 Şubat olacaktı hayırlısıyla gelsin bebiş
Yalnız değilsin canım benim de 20 şubat küçük bey erken gelmek istemezse
Destekleriniz için teşekkür ederim kızlar yarın haber veririm her şeyi insallah sabah 8.15 de yatış var bakalım ne zaman alacaklar bebişi
Canım benim su gibi geçsin inşallah doğumun, aklında harika bir an olarak kalsın

Kızlar bebeklerin kimliklerini kaç gün içinde çıkarmak lazım siz çıkardınız mı
Cuma doğum yaptım pazartesi eşim çıkartmaya gitti. Çarşamba da kargo geldi canım
Canım teşekkür ederim bende rahim ağzı yumuşakmış parmak ucu kadar da aciklik vardi ama henüz gelip giden yok sanirim benim kiz şubat sonunu bekliyor
Rica ederim canım. Doktorum bol yürüyüş merdiven squat önermişti çok faydasını gördüm bence

Kızlar nasılsınız doğuran bebişini kucağına alan herkesi tebrik ediyorum darısı bizim başımıza pazartesi plan yaptık ama aşırı heyecanlıyım nasıl olacak bilmiyorum ?? B Buffalosos canım sakin ol sadece bebeği ve kendini düşün çok heyecanlı korkulu bambaşka bir hayat başlıyor bizim için bende çok heyecanlıyım ama hamile kalmadan önce torpik topik gezerdim şimdi kucağımıza alacağız

Yaşayacaklarını bil diye söylüyorum bak ameliyattan korkma çok güzel ekip de sana iyi davranıyor tedirgin olduğunun farkındalar emin ol onun dışında komple ortada olmak biraz rahatsız edici zaten spinal olduğu için odada da cok acı hissetmeyeceksin ağrı kesici ve antibiyotik ile destekleyecekler gelelim ilk kalkmaya evet zor ama yaparsın hepimiz yaptık sende yaparsın sonrası için sondayı çıkarıyorlar her çişin geldiğinde tuvaleti kullanmak yatmak kalkmak gerçekten biraz zor bak çok taze olarak yazıyorum sana bugün 2. Günüm ama böyle tek kaldığında bebeği aldığında o hissi anlayacaksın ve artık kendin için değil onun için iyi olmak isteyeceksin

Yok gitmedim henüz artmadı hala sancilarim aynı devam ediyor ama ufaktan olsada rahatsız eden bir sancı sıcak duş ve yürüyüşle destekleyeceğim . Korkuyorum nişan geldikten sonra uzun süre beklemekten de enfeksiyon kapması durumu olmadan doğurmak istiyorum korunmasız açıkta gibiyim senin sancılarda artış var mı? Nasıl gidiyor ?

Kızlar 37+3 olduk, şekerim var diye doktor her an gelebilir diye düşünüyor maximum 39u görürüz diyor olmadı suni sancı ile başlatırız doğumu dedi. Sancım gelsin diye bol bol yürüyorum meme masajı yapıyorum günde 1 hurma yiyorum adaçayı içmeye başladım hergün. Bakalım ne zaman gelecek prensesim ?

B Buffalosos bence sana o an bi dirayet gelecek ben buna inanıyorum kendinden beklemediğin bi şekilde metanetli olacaksın bence oğluşuna kavuştuğun an sana her şeyi unutturur güzel haberlerle bekliyoruz seni sağlıkla kavuşunn

Göğüs masajını neye göre yapiyorsunuz? Haftamız aynı buarada ben sürekli evde iş yapıp duruyorum çömelerek falan ama yerinden çok memnun galiba sjjsjsjs sürekli hareket ediyor alan rahat

Şimdi 30 ml bile çıkmadı mesela. Ve saat 22:00 dan beri hiç uyumuyor. Ağlıyorum yorgunluktan ve durmuyor ağlıyor sürekli. Sütümden gaz yapan bişey mi geçti acaba
Olabilir belki de. Neler gaz yaparmış yediklerinize bakıp bi gözden geçirin bakalım. Benimki de bugün öyle ve o saatten beri derdini anlayamadığım için süt mama alt açma üçgenine sıkıştım. Bi şekilde sakinleşti 2 saat uyuyabildim. Şimdi kalktım işte. Bir de şu gaz işini sütü içtikten sonra üstteyken yakalamak lazım ağızdan çıkartınca bağırsaklarda rahatsız etmiyor

Yemin ederim 5-6 saat hiç uyumadı. O ağladı ben ağladım. Çok zorlanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…