2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Avene yenidoğan akışlı olan çok zor akıtıyor ben onu kullanıyorum normalde meme gibi zorla çekiyor ki nitekim meme reddi yapmıyor memi de alıyor ben sadece sağıp verdiğim için memeyi öylesine veriyorum sağıp vermeye çok alıştım 10 dakika sürüyor diye normal memeden vermeyi sağlayamadık henüz
Ay evet ben de onu kullanıyorum yorulup bırakıyor yavrum yoksa 60 ml versem içiyor kolay biberon olunca. Memeyi de silikonla tutturuyorum anca öyle emiyo alıştı normal memeyi almıyor.

Ay evet ben de onu kullanıyorum yorulup bırakıyor yavrum yoksa 60 ml versem içiyor kolay biberon olunca. Memeyi de silikonla tutturuyorum anca öyle emiyo alıştı normal memeyi almıyor.
Aynıyız bende silikon uçla veriyorum birşey soracağım anne sütü ne kadar sağıp veriyorsunuz her öğünde ?

Kontrolüm vardı 16 Şubat sabahına doğumu planladık biz de 🥹 Çok heyecanlıyım düşündükçe ateş basıyor 🥹 11inden sonra kendisi de gelebilir dedi bakalım sürpriz yapmazsa haftaya nst de iyi çıkarsa bizim şafak 8 🥹 kiloyu da toparlamış çok sevindim 🙏🏻 16 şubata planlayan var mıydı başka vardı sanki ya 🥹
Off beni neden yalnız bıraktın hani 20 Şubat olacaktı 😂😂😂 hayırlısıyla gelsin bebiş🙏🏻

Aynıyız bende silikon uçla veriyorum birşey soracağım anne sütü ne kadar sağıp veriyorsunuz her öğünde ?
Aynı şeyi sorcaktım. Bugün biraz daha fazlalaştı fışkırarak çıkmaya başladı sol göğsüm. Emzirdim. 10 ar dk sağdım anca 10 ml çıktı. Hala sarı geliyor. Öncekiler saydam sarı gibiydi şimdi saydam değil ama sarı

Benimde çok kasılmam oluyor diye dün doğum acile gitmiştim alttan muayene etmişlerdi nst de 30 40 arasi vardı sancim gece 2 de nişanim geldi hafif ağrılarım var gitsem mi tekrar gitmesem mi diye düşünüyordum mesajınızı gördüm en iyisi biraz daha artmasını beklemek ağrının sanırım. Hayırlısıyla alalım bebeklerimizi kucağımıza 🥰
Canım aynı durumdayım cidden ağrım var mideme vuruyor hatta ağrı ama bana doktor bu ağrı normal daha nefesin kesilecek derecede olursa gel dedi 🌝 daha ne kadar çıkacaksa cidden korkuyor insan. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 💗 sen gittin mi tekrar doktora son durum nedir?

Kontrolüm vardı 16 Şubat sabahına doğumu planladık biz de 🥹 Çok heyecanlıyım düşündükçe ateş basıyor 🥹 11inden sonra kendisi de gelebilir dedi bakalım sürpriz yapmazsa haftaya nst de iyi çıkarsa bizim şafak 8 🥹 kiloyu da toparlamış çok sevindim 🙏🏻 16 şubata planlayan var mıydı başka vardı sanki ya 🥹
Bir de sen gittmeee 🥲🥲 inşallah benimki de o günlerde gelmeye karar verir de aynı gün doğururuz 🥹

Bir de sen gittmeee 🥲🥲 inşallah benimki de o günlerde gelmeye karar verir de aynı gün doğururuz 🥹
İnşallah 🙈 birlikte iyi olur burda hepimiz aile gibi olduk insan böyle zamanda destek çok istiyor ne bileyim çok değişik bir duygu iyice duygusal oldum yaaa 🥹

Kızlar ben doğurdum :) oğlum 20.30 ta geldi çok şükür ben iyiyim suni sancı ya da epidural almadım normal doğumla doğdu dikişim var 3 kilo 50 cm doğdu biraz su yutmuş hala gelmedi yanima herkese çok teşekkür ederim Allah hepinize kolay doğum nasip etsin
Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün

X