2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Az kaldı sen de kavuşuyorsun 🥹 Spinal olacak değil mi? Kolayca geçsin gitsin bebekli günlere başla

erkek daha zor diyorlar hep gerçekten de. Var mı yardım eden? Allah güç sabır versin canım

neeeee sen de mi 😳 bebeğin hareketleri kötü derken az mı hareket ediyor…İnşallah düzelir 🤲🏻
Bebek hiç hareket etmiyordu dümdüz çıkıyordu üstteki çizgi nstde 3 kez denedik olmadı

Kızlar hello, çok şükür sağ salim doğuranlar kervanına ben de katıldım 37+3 2820 gr doğumdan önceki nst de 2920 çıkmıştı. İkimizde iyiyiz adapte olmaya çalışıyoruz. Saat 17.15te dünyaya geldi kizim ağlamasıni duymak gelip yanaginiza koymalari dünyaya bedel.Spinal anestezi oldum çok iyi geçti ameliyat boşa korkmuşum sedasyon istemiştim hiç gerek olmadi mide bulantısı baş dönmesi yaşamadım. Yeni yeni sancilarim başladı. Çok üşüdüm ama ameliyatın başında korkudan sonra ise üşümekten zangır zangır titredim. Çıkınca da titremeye devam ettim odada.Yanınıza kendiniz için battaniyeye gerek yok isteyince veriyorlar. Sonrasında oda çok sıcak geçiyor hatta şimdi aşırı sıcak geliyor su vs içmek yasak 8 saat o biraz zorlayacak çünkü sabahtan beri su içmedim.
Ay şükürler olsun ne güzel pozitif bir doğum hikayesi darısı başımıza 🙏🏻😍 miniğin hoş geldi canım Allah analı babalı büyütsün ❤️

Kızlar şimdi şöyle plan yaptık nescafe gold kavanoz kahve götürücez kettle ile birlikte hastaneye
Sade onu içsem olur mu spinal sonrası

Kızlar hello, çok şükür sağ salim doğuranlar kervanına ben de katıldım 37+3 2820 gr doğumdan önceki nst de 2920 çıkmıştı. İkimizde iyiyiz adapte olmaya çalışıyoruz. Saat 17.15te dünyaya geldi kizim ağlamasıni duymak gelip yanaginiza koymalari dünyaya bedel.Spinal anestezi oldum çok iyi geçti ameliyat boşa korkmuşum sedasyon istemiştim hiç gerek olmadi mide bulantısı baş dönmesi yaşamadım. Yeni yeni sancilarim başladı. Çok üşüdüm ama ameliyatın başında korkudan sonra ise üşümekten zangır zangır titredim. Çıkınca da titremeye devam ettim odada.Yanınıza kendiniz için battaniyeye gerek yok isteyince veriyorlar. Sonrasında oda çok sıcak geçiyor hatta şimdi aşırı sıcak geliyor su vs içmek yasak 8 saat o biraz zorlayacak çünkü sabahtan beri su içmedim.
Sağ salim kavuşmuşsunuz miniş kızla🥹 Tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün 🤲🏻 ameliyat biterken rahimin toparlanması için ilaç yapılıyor zangır zangır titreten şey o aslında, üşümekten o kadar şiddetli olmuyor🙈

canım senin rahmin yenileniyor kürtajdan sonra bana da öyle olmuştu doktorum çok iyi olduğunu söylemişti ama sen yine de kontrole git bazen de çok sürmesi iyi olmayadabiliyor sıkı kontrol önemli hatta bence iyi bir özele git 🙏inşallah en güzel günlerin yakında olur gercekleşir 🙏ben hala kaybettiğime üzülüyorum ama bu bebeğin kaderi diyorum yaşamak darısı başına inşalla
Kontrole gittim canm sıkıntı görmediler normalmiş . İnşallah Allah gönlümüze ferahlık versin

Kızlar sezeryan sonrası evde ilk gecem ama direkt sırt üstü yatmıştım demin kalkamadım şimdi de sırtım hafif dik yatıyorum ama yine kalkamayacağım gibi siz nasıl yatıyorsunuz
En az bir hafta başın yüksek olacak şekilde yat .
Yoksa cok baş ağrısı cekersin. Bana doktorum 1 hafta cok zorda kalmadıgın sürece yan yatma veya bacak arana yastık koy dedi

En az bir hafta başın yüksek olacak şekilde yat .
Yoksa cok baş ağrısı cekersin. Bana doktorum 1 hafta cok zorda kalmadıgın sürece yan yatma veya bacak arana yastık koy dedi
Sırt üstü yatacağız dimi çok özledim de 🥹🥹 üç yastık koyayım bende yüksekte basım ağrımasın

Doğum yapan kızlara hayırlı olsun Rabbim sağlıkla sıhhatle büyütmenizi nasip etsin 🤩🤩Biz 37+0 olduk bugün dün kontrolüm vardı henüz doğurmuyorum diye moralim bozuktu biraz 😅 36+6 bebek kilosu 3025 g boyu 49 cm.Kafası kanala da girmemiş henüz.Benim 90-100 çıkan sancılar kayboldu 30 larda çıkıyor doktorum bile çok mu dua ettin erken doğum riski olduğu zamanlarda doğmasın diye diyor 😅Henüz zamanımız varmış kendi sancılarımın gelmesini bekleyeceğiz.Haftaya çatı muayenesi yapılacak inşallah 🤭 Bu gidişle sanırım grupta en son ben doğuracağım 👻👻👻Marta kalırsam ne gülerim ama 🤣🤣
Seninle aynıymış tarihimiz benim de bugün 37+0 inşallah hayırlısıyla doğururuz🤢

Kızlar şimdi şöyle plan yaptık nescafe gold kavanoz kahve götürücez kettle ile birlikte hastaneye
Sade onu içsem olur mu spinal sonrası
Bende sadece Nescafe Gold içtim günde 5 saat arayla içebilirsin . Doktorum günde 5 litreye yakın su ve 5 tane kahve içeceksin dedi . Ben Nescafe sevemdiğüm için Türk kahvesi içtim ilk gün inanılmaz baş ağrım oldu daha sonra nescafeye başladım bıcak gibi kesildi

Kizlar merhaba 36 haftalik hamileyim riskli bi gebeligim var 3. Cocugum olacak rabbim nasip ederse 3 de sezeryan oldu hatta 2. Sezeryanimda ic kanama gecirmistim tekrardan actilar 4 saat arayla yani 4. De sayilabilir bugun dr tuplerini baglatmak istiyormusun dedi dogumun riskli ve her dogumun dahada riskli olucak dedi ben dini yönden bakiyorum günahmidir acaba baska cocuk dusunmuyorum da baglatmakta istiyorum ama gunah diye korkuyorumda siz ne diyosuzunuz

Hayırlı olsun gözünüzaydın bebeğinizle sağlıklı mutlu ömür olsun dilerim

X