2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Spinal mi oldun canım
Evet Spinal oldum ama benim şansıma tepedeki ışıktan yansıma oldu kesikleri falan gördüm kalbim sıkıştı kafan hep yan dursun bakma sakın. Ben bakma gafletinde bulundum ama bebeği almaları aşırı kısa sürdü benim kist olduğu için ekstra bir 15 dk daha durdum yoksa ameliyattan korkmayın ben aşırı panikledim uyuşmadım diye söylenip durdum ama uyuşmuşum Karına bastırma olayı da anlık bir şey acıtmıyor

Kafayı yan tutunca da bas ağrısı omuz ağrısı oluyor ben genel diye tutturayım bir travmayı daha kaldıramam gibi aman basın falan ağrımasın da

Kızlar geldim bekliyorum randevumu of çok fena anksiyetem tuttu çok korkuyorum niye böyle oldum ben defalarca ameliyat olmuş biriyim alışkın olmam lazım çok kötüyüm
Aşkı bende öyleyim bu çarşamba alabilirim dedi çok stresim birde sektörün içindeyim böyle olacak olmayacak tüm işler kafamda dönüyor

Çoğu arkadaşım tepeden gördüğünü söylüyordu bebeği önceden indirdiler sen sonra indin demi canım

Aşkı bende öyleyim bu çarşamba alabilirim dedi çok stresim birde sektörün içindeyim böyle olacak olmayacak tüm işler kafamda dönüyor
Beni o kadar korkuttular ki güle oynaya bir sürü ameliyata girdim halbuki..
Bakalım bana da çarşamba verecek mi çok merak ediyorum

Ayyy benim de 2de randevum, bugün ben de gerginim baya. Doktoruma sancıları söyleyeceğim nstde çıkmasa da, bakıp açıklığın var dese mutlu olacağım ya o derece doğurasım var artık, sezaryen vajinal önemli değil sağlıkla gelsinler hayırlısıyla artık bedenlerimiz yoruldu sanırım, bebekleri merak ediyoruz bir de tabi

Kordon dolanmış dedi var mı başına gelen yeni anksiyetem hayırlı olsun
Sanırım kordonla oynarken kendileri doluyor napsınlar onlarında canı sıkılıyor beslenmeye engel değil ise sorun olmuyor diye biliyorum ne kadar doğru emin değilim ama zaten senin doğum çok yakın zamanda telaş yapma sağlıcakla kucakla inşallah zaten bugün yarına gün verir sana

Nstdeyim Şu an resmen kasılıyorum inip kalkıyor karnım muayenede de taş gibiydim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…