2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ya ben neye benzeyeceğini de çok merak ediyorum. Çok heyecan çok komik geliyor ya ultrasonda gördüklerimize benziyolar mı acaba. Anneler benziyolar mı ultrasonda gördüğünüze
Birebir ultrasonda gözüktüğü gibi ben de çok merak ediyordum tıpa tıp ultrasondaki gibi doğdu

Cnm kaçıncı haftadasin suanda bebek kac kg

Cnm kaçıncı haftadasin suanda bebek kac kg
38. Haftamdayım bebek hep iki gün önden gidiyordu son zamanlarda bir hafta önden gitmeye başladı. Şuan bebek 3800 görünüyor 52cm boyum uzun olduğu için normali deneyecek sanırım doktorum çünkü bebek kanalda şuanda. Zaten kasılmalarım oluyor pazartesiden beri cumartesi çatı muayenesi vardı dayanamadım bugün gittim zorlanıyorum çünkü. Bu arada çatı muayenesinde hiçbirşey yokmuş zaten korkmuyordum ama haliyle biraz rahatsız hissediyorsunuz. Ama o an umrumda değildi

Anldm cnm benim bebis de 2 hafta filn önden gidiyor suanda bende daha 35.haftamdym bebeğim maşallah 34.haftada 2900 du böyle giderse benimki de sanki toplu olacak gibime geliyor ama kısmet tabi çatı muayenesini fln biliyrm önceki dogumumdanama ilki benim 2880 grmdi bebisim doğdu ama çok zor olduydu smdi direk sezeryani düşünmüyor değilim bakalım haftaya perşembe kontrolüm var bebis ne kadar oldu

Bizim kızlar niye böyle hem erkenci hem de minyon bakim ne olacak benim de yarın kontrolüm
Benim de yarın kontrolüm var. Ama bu haftayı bitirdik say çok şükür. Böyle böyle önümüzdeki haftayı da atlatırsak ohh. Önümüzdeki hafta önümüzdeki hafta diye diyr 40 a gelcez heralde

Bizim kızlar niye böyle hem erkenci hem de minyon bakim ne olacak benim de yarın kontrolüm
Benim de yarın kontrolüm var. Ama bu haftayı bitirdik say çok şükür. Böyle böyle önümüzdeki haftayı da atlatırsak ohh. Önümüzdeki hafta önümüzdeki hafta diye diyr 40 a gelcez heralde
Anlamadım ne bu acele. Dışarısı güzel bir yer değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…