2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim de yarın kontrolüm var. Ama bu haftayı bitirdik say çok şükür. Böyle böyle önümüzdeki haftayı da atlatırsak ohh. Önümüzdeki hafta önümüzdeki hafta diye diyr 40 a gelcez heralde 😀
Yarın da sanci çıkarsa inşallah çıkmaz 🤲ya da minnoş kız kilo almadiysa inşallah almıştır🤲 beni haftaya doguma alabilir ama dediğin gibi artık sınırı geçiyoruz bu haftasonu🤣

Yarın da sanci çıkarsa inşallah çıkmaz 🤲ya da minnoş kız kilo almadiysa inşallah almıştır🤲 beni haftaya doguma alabilir ama dediğin gibi artık sınırı geçiyoruz bu haftasonu🤣
Alıyo ya niye erken davranıyo snn doktor anlamadım yani. 200 almamış 150 almış mesela öyle hatırlıyorum. Sıkıntıya girmediyse kalp atışları normalse 150 150 gayet iyi

Ya ben neye benzeyeceğini de çok merak ediyorum. Çok heyecan çok komik geliyor ya 😅 ultrasonda gördüklerimize benziyolar mı acaba. Anneler benziyolar mı ultrasonda gördüğünüze 😇
Odemli hali çok benziyo. En son renkli ultrason 31. Haftada almıştık. 34 +1 de dogum oldu. Nerdeyse tıpatıp doğdu. Ödem gidince değişti hatta artık bir gün öncesi bile fark ediyor 🤩🤩

Hadi kızlar aceleci hep duyuyorum bunu. Bir de erken doğsa bile kız bebekler daha gelişmiş oluyolarmış erkeklere göre. Benim oğluş niye böyle.
Benim oglus da erken doğdu pat diye birden öncesinde sancı manci yokken acaba bende mi birsey var ne bileyim rahim ağzım mi yetersiz öyle olsa belli olurdu heralde

Hunaydin nst günü bugün benim dişçiye gitsem bide müdahale ederler mi bana 3 gün hiç uyumuyorum ağrıdan duramıyorum hüngür hüngür agliyorum
Bu kadar ağrı varsa zaten antibiyotik vermesi gerek doğuma kadar iltihap varsa kurur canım git bence hamilelere göre müdahale ediyorlar

İki gündür benim bebiş duruldu ağrıları da hafifledi gibi sanki 😄 gelmek istemiyor hiç ben anladım ne aşağı iniyor ne bisey yukarıda hala 37+2 bugün 🥰
Burnum tıkalı nefes alamıyorum sorun tamamen ben de bebiş iyi ya aslında bende iyi olsam kalabildiği kadar kalsın derim ben dayansam bu 40 ı görür

Bizim kız hiç kendini göstermedi neye benzediğini bile bilmeden haftaya doğum yapacam.. Bana çok sürpriz olcak
Benimkisi de göstermedi çok merak ediyorum bir kere alnını yanaklarını zar zor gördüm abisine benziyordu 🙈
Kızlardan hala ses yok çok merak ediyorum 😍
benim de aklım onlarda her doğumda çok heyecanlanıyorum 🫣

İki gündür benim bebiş duruldu ağrıları da hafifledi gibi sanki 😄 gelmek istemiyor hiç ben anladım ne aşağı iniyor ne bisey yukarıda hala 37+2 bugün 🥰
Burnum tıkalı nefes alamıyorum sorun tamamen ben de bebiş iyi ya aslında bende iyi olsam kalabildiği kadar kalsın derim ben dayansam bu 40 ı görür
Evet ya snn çok üst üste geldi böbrek çok zorlamıştır. Böbrek ağrısını doğum ağrısına benzetirler ya o kadar ağırmış. Ben de oturup gece ağlıcakcaktım sırt ağrısından. Dedim sus isyan etme gelmeye kalkınca da erken diye ağlıyosun. Sustum oturdum. Artık çarpıntım da olmaya başladı.

Evet ya snn çok üst üste geldi böbrek çok zorlamıştır. Böbrek ağrısını doğum ağrısına benzetirler ya o kadar ağırmış. Ben de oturup gece ağlıcakcaktım sırt ağrısından. Dedim sus isyan etme gelmeye kalkınca da erken diye ağlıyosun. Sustum oturdum. Artık çarpıntım da olmaya başladı.
Bir taraftan da doğum korkusu başladı ondan sanırım şikayetlerim azıcık azaldı korkudan olabilir 🥲🥲 tutuştum bi doğum yaklaşınca 🙈 muhtemelen 6-7 günüm var

X