2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Artik şubat ayındayız her kese hayırlı olsun
Güzel dogumlarımız başlasın😍🤗
İnşallah hayırlısıyla bebislerimizi kucağımıza alrz bakalım burcumuz ne olur kova mi balik mi😁😁ilk kızımın başak bekliyorduk aslan oldu bunda da heyecan dorukta yani çok çok erken doğmasaydın inşallah balik olacak borcumuz gbi duruyor normalde bizim tam günümüz dolarsa 11 mart ama subat sonu bekliyoruz nedense 😃😄

Kızlar hastaneye geldim sancı çıktı ama düzensiz. Yine de yatış verdi doktorum. Takip edicez bakalım. Sancılar çoğalırsa açılmaz olmazsa sezaryen
Yaa bebis aceleci çıktı hayırlısı bakalım inşallah su gibi kolay dogamulariniz olur açılma da olur umdugunuz beklediğiniz gibi dogumlariniz olsun

İnşallah hayırlısıyla bebislerimizi kucağımıza alrz bakalım burcumuz ne olur kova mi balik mi😁😁ilk kızımın başak bekliyorduk aslan oldu bunda da heyecan dorukta yani çok çok erken doğmasaydın inşallah balik olacak borcumuz gbi duruyor normalde bizim tam günümüz dolarsa 11 mart ama subat sonu bekliyoruz nedense 😃😄
Ben artik eminim kova olucak sizinkide 1marta denk gele bilir. Bende normalde 15şubat dogum amma erken olucak

Kızlar hastaneden geliyorum bebek irileşmiş iyice senin için işler zorlaşabilir dedi. Muayene etti 2cm açıklık var uyardım ben bu gece suyun gelebilir gelmezse sabah 8 yatışını yaptır dedi. Bugün yarın öyle ya da böyle doğuruyorum işler sezeryana da kayabilir hayırlısı
Hayırlısı olsun hakkınızda hangi şekliyle olursa olsun yavrunuza kavuşacaksınız güzel hatirlayacaginjz kolay bir doğum olsun

Bu arada kızlar bugün doktor bebeğin boynunda 1 tur kordon dolanmış deyince endişelenmedim normal diye ama şimdi biraz korkuyorum 😨 bişey olur mu sizce ? Doktor 3 tur dolananı bile normal doğum yaptırdım dedi ama yine de endişelendim :110:
Merhaba kuzum geçen perşembe doğum yaptım ultrasondan bakılmadan bebik iki tur kordonla normal doğdu hiç korkma kaygan bı yapı olduğu için bişey olmaz dedi ebe beni dogurttu tek başına

Hayırlısı olsun hakkınızda hangi şekliyle olursa olsun yavrunuza kavuşacaksınız güzel hatirlayacaginjz kolay bir doğum olsun
İnşallah hepimiz için rahat ve güzel doğumlar olur 💖 Ben sizlere dua ediyorum sizlerden de dua istiyorum. Gerildim biraz ama biliyorum ki kavuşunca herşey bitecek 🥰

İnşallah hepimiz için rahat ve güzel doğumlar olur 💖 Ben sizlere dua ediyorum sizlerden de dua istiyorum. Gerildim biraz ama biliyorum ki kavuşunca herşey bitecek 🥰
Amin hepimize inşallah hiç gerilme şimdi ani olunca biraz şok oldu ama kendini rahatlatacak şeyler yap gez dolaş müzik dinle birileriyle sohbet et iyi gelir inşallah bebisinin kokusunu alinca geçecek

X