2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar hastaneye geldim sancı çıktı ama düzensiz. Yine de yatış verdi doktorum. Takip edicez bakalım. Sancılar çoğalırsa açılmaz olmazsa sezaryen
Sağlıcakla kucaklayın inşallah 🌸 sancılarınız nasıl tarifeder misiniz ☺️
Korkma bence sendeki çok kucuktur hatta fitille kremle geçer. Sancıyı bende denk getiremiyorum bugun ultrason doktoru rahim agzinu 17 ölçünce bana sordu ne kadar kısalmış kasığında belinde agrin sancın varmı dedi ne cevap verecegimu şaşırdım acaba nasıl agri biraz belimde oldu dedim bende
Bende sen gibi cevaplarım sorsa😅😅

Bu arada kızlar bugün doktor bebeğin boynunda 1 tur kordon dolanmış deyince endişelenmedim normal diye ama şimdi biraz korkuyorum 😨 bişey olur mu sizce ? Doktor 3 tur dolananı bile normal doğum yaptırdım dedi ama yine de endişelendim :110:

Bu arada kızlar bugün doktor bebeğin boynunda 1 tur kordon dolanmış deyince endişelenmedim normal diye ama şimdi biraz korkuyorum 😨 bişey olur mu sizce ? Doktor 3 tur dolananı bile normal doğum yaptırdım dedi ama yine de endişelendim :110:
Doktorla alakalı canım kendine güvenmesi ve tecrübeli olması iyi bişey tabi ama ben riske atmazdım. Benim kardeşim de kordon dolandığı için annem mecburi sezaryen oldu bi anda ama iyi ki olmuş çünkü kardeşim doğduğunda mosmordu yavrum. Herkeste aynı şey olacak diye bişey yok tabiki inşallah sağlıcakla kolaylıkla alırsın bebişini kucağına🌸

Kızlar biliyorsunuz hastalık dönemimde hiç beslenemedim bebek kilo almaz sanıyordum ama farkettim her gece nesquik süt içiyorum iki bardak kadar bebeğe kilo yapmış kilo aldıracaklar varsa içsin 😅

Devlet hastanesi mi orası canım , hastane ortanı bana hep daha çok güven verir emin ellerdesin az kaldı yavruna kavuşmana da sonucu güzel olacak 🙏🏻
evet canım devlet hastanesi inşallah sağlıklı olsunda ha bugün ha yarın belliki artık gelmeye niyetli çünkü seruma rağmen sancılar hala varsadece tek takıldığım konu sata göre 37 ye girdim dr göre 36 hangisini baz alıcamı şaşırdım 😂

Kızlar hastaneye geldim sancı çıktı ama düzensiz. Yine de yatış verdi doktorum. Takip edicez bakalım. Sancılar çoğalırsa açılmaz olmazsa sezaryen
Sancı önemli miymiş ben doğmadığı sürece sıkıntı olmaz diye düşünüp gitmiyordum doktora.

Benim çok daha yükseklere çıktı. O zaman bile başlamadık. O zaman perinatolog takipliydim bir de. Uzun süre yüksek seyrederse başlarsın demişti. Kan ve idrar tahlili bile istememişti kendi kendime yaptım baktım korkudan 😅 ben de eşim de iri bebeklermişiz. Bence sizin de onunla alakası yok yapısal olabilir :)
Aynen değil mi bende öyle düşündüm çok teşekkür ederim 😊🤲🏻

X