2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ödemim yok canim bu hamileligimde surekli hareket halinde oldugumdan galiba ödem olmadi ilkinde davul gibi sismisti elim ayagim smdide mide bulantisi ne baş agrisina cevirdi 🤷‍♀️doktoruma yazdim gel derse giderim 😖
Merhaba benim de ellerim ayaklarım çok şiş benden başka da böyle biri yok etrafta, öneriniz var mı, acaba normal doğum yapmaya engel mi

Kanama, ağrı, acı vs yok bende tamamen tesadüf bir şekilde farkettim yani kişisel temizlik esnasında gördüm Allah bilir ne zamandır var 🙄

Ben yine anlamam sancı işini 😆 bazen alt karın ağrım oluyor 30 35 sn sürüyor belki o olabilir 😅
Benim de var sezaryen olacağım diye önemsemedim açıkçası. Bir kaç yıldır var hem de 😀

D Dr X Keyifli kolay güzel bir doğum diliyorum bugün sen de yeniden doğacaksın yeni hayatının ilk gününe hoşgeldin 🥹
mrs007 mrs007 Bebiş gelmeye karar verirse seni de şimdiden tebrik ediyorum inşallah kolay güzel geçer 🌸 Haberdar edin bizleri

Çok duygusalım ağlamaklıyım mesajları okudukça 🥹
Ayy ben de ben de. Hamilelik çekimi, eve dönüş yolu falan derken mesajlar birikmiş. Hepsini okudum çok heyecanlı. Gerçi benim 19 günüm var daha 🥹🥹😂

Kızlar benim 1 ay oldu öksürüyorum hala sezaryen dikişi ile çok zor olacak 🥺
Suda kekik kaynatıp buharını solu. Öksürüğe iyi geliyor.

Bir de pekmez, tereyağı, zeytinyağı ve biraz limonu cezvede kaynatıp iç. Tadı kötü olmuyor. O da içini temizler kalan bir şey varsa öksürüğe iyi geliyor.

X