2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Dis eti agrisjndq 3 gundur baska agri hissetmiyorum dün artık eşime dedim kendimi asagiya atacam i derece dayanamıyorum bıktım.usqndim artık bu ağrıdan bu dis ağrısıyla doguracam ben

Keşke bende hazır olmadigim sıralarda hamile kalsaydım. Şu an istesemde kalamıyorum. Kızım 9 yaşında keşke kızım küçükken düşünseydim herşey yolundayken. Nasip değilmiş. Amin cnm çok saol

Ben de aylar önce doğumda cinsiyeti farklı görüyordum hayır ya benim kızım olacak diyordum doktor da diyordu ki bak ama organları burda ay ama psikolojik olarak hazırlandık şimdi değişmesin bir şeyleri

Kızlar doktor kontrolüm vardı alttanda bakacağım dedi. Elini soktu ben dayanamadım çok ağrıdı öyle olunca çok zorlamayalım dedi. Açıklık yok dedi cuma alalım dedi bende pazartesiye olmaz mı beklemez mi dedim. Bekler gibi duruyor dedi. Suyun kanaman olursa hemen gel dedi. Nst de arada 90 -100 arası gitti. Ama sürekli değildi ondan heralde iyi dedi. Bu arada boynunda kordon vardı dolanmış 1 tur çok önemsemedi.

Can
Canım size ciğer geliştirici vurulmuş muydu ? Benim de biraz erken olma ihtimali var gerek olup olmadığını bilemedim.
Yok kuzu vurulmadi, 36+6 da doğdu bizim. Minik
Hemen doğumdan sonra cocuk. Doktoru görüyor kuvez vs bende sormuştum, gerek yok. Demişler.
Insallah seninde hiç Gerek kalmaz canim

Ay ben de cumartesi günü kavuşacağım dediğin gibi her şey bir arada korkuyu bazen aşıyorum sonra yine geliyor
Ayyy hepsi tatlı telaş sağlıkla kavuşacaksınız inşallah. O duyguları yaşamak için sabırsızlanıyorum ben de.
Cok az kaldi kizlar sonrasida yorucu oluyor ama hepsi cok guzel hele buyumeye basladiklarinda tadindan yenmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…