2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
İnşallah canim inşallah

Ben de aynı durumdayım inşallah almışlardır 38leri hatta 39 istiyorum

Ama bana çok etki etmedi gibi 2 3 günde bir çıkıyorum wcye kan ilacı kullanıyorum ondan mı yada doktor sabah akşam yazmış ben sadece akşam içiyorum... Bilemedim... Su da içiyorum bol bol süt olsun diye
Hormonlardan olabilir mi acaba . İlaç yaklaşık 10 saat sonra şiddetli ishal yapıyor . Kan ilacı normalde kabızlık yapiosa dediğiniz gibi etki etmiyor olabilir ilacı düzenli kullanın faydası olur illaki. Arkadaşım kronik kabiz 2 3 gün ilacı kullanınca çıkabiliyor anca

Üzme kendini ikiniz için de hangisi sağlıklıysa o olsun canım

Eki Görüntüle 3379239 Kızlar çikolatam geldi. Bu kendi yaptığım tasarımı seçtim oğluma hatıra kalsın anı defterine de koyarım bu arada tadı da çok güzel çok memnun kaldım
Ay çol güzell sakın çikolatayla saklamaya kalkma ben nişan çikolatamı saklamıştım anı kutumuz var hep böceklenmişti

Üzme kendini ikiniz için de hangisi sağlıklıysa o olsun canım
Tesekkur ederim simdi bekliyorum eger sancilarim artarsa acil sezeryana alicaklar. Acilmam oldugunu hic hiss etmemistimta nasil oluyor bu.
Kizlar doktorumdan sorunca insandan insana degisir bazari 1parmak acilma olunca bile cok agri hissede bilir dedi bazilari hiss etmez dedi. Yinede siz sanci hiss eden kimi hemen kontrole gidin derim

Goz doktorum kagitta vajinal dogum riskli yazmis doktorumda korktu bende korktum
risk almaya hiç gerek yok, Allah korusun bir sıkıntı olursa o halde bebekle de ilgilenemezsin..Gözünün derdine mi düşeceksin bebeğin derdine migeri dönüşümsüz şeyler de olabilirmiş

Aynen öyle canım çok ilgili anaç anne şefkati olan bı doktor gelen her çocuk nasibiyle geliyo inan Rabbim o gücü veriuo bende ikinciyi öğrendiğimde hazır değilim demiştim eşime oda Rabbim güç kuvvetini veriyo bakarız demişti hakkınızda hayırlısı olsun

Sezaryenden korkma canım normal doğumda da çok dikiş vs olursa bebekle ilgilenmek zor oluyormuş etkilenme kimseden sezaryen olup hemen ayaklanan arkadaşlarım var bende tedirginim ama normal yapsam sanki daha fena olacakmışım hissi var
Doktor ne derse o dün bana da zor olur normal dedi bebek sağa yerleşmiş kafasını yamuk duruyor aşağı doğru parçalar seni dedi zorlarsan yok aman gerek yok zaten düşünmüyorum kolayca bitsin ameliyatlarımız ins 20-30 dk biseymiş

Kızlar kontrolden çıktık. Sancılarım 20 40 normal dedi. Bende tansiyon vardı bir ara düzelmişti. Bugün yine protein kaçağı çıktı ama tansiyon normal. Doktor dedi ki plasenta bembeyaz çok yaşlandı artık bebek nasıl kilo alıyor şaşıyorum. Sonuçlarımı attım ama dönmedi henüz. 36 3 üz. Plasentası çok yaşlı olan veya protein kaçağı olan var mı normal mi çok korkuyorum

Max 37 olunca alır gibi seni sanki 37 olunca bir rahatlıyor doktorlar tamamen hazır oluyor kafamızda dedi dün doktorum korkma hiç ne gerekiyorsa yapsınlar

Max 37 olunca alır gibi seni sanki 37 olunca bir rahatlıyor doktorlar tamamen hazır oluyor kafamızda dedi dün doktorum korkma hiç ne gerekiyorsa yapsınlar
Zaten 12 şubat en geç dedi gün olarak canım inşallah alır artık aylardır başıma gelmeyen kalmadı her gece doğum yapıyorum doktorumu görüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…