2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar rüyamda bebeği emziriyordum başta ucu yoktu bir anda çıktı şakır şakır musluk gibi süt gelmeye başladı ne demek acaba insallah ben rahatsızlığımdan dolayı hiç geleceğini bile düşünmüyorum mucize olurdu bebeğim de büyüktü diyorum ki bu benim bebeğim mi büyük bu

Evet ara ara haftada bir adet ağrısı gibi oldu yine de bi şey diyemiyorum surda 18 saat kaldı ama Allah ne demişse o olacak

Burda kaç yürek bir olduk Murphyy 'den güzel haberler bekliyoruz kızlar bu gruplar iyi ki var, hepiniz iyi ki varsınız. Belki kapımızı çalan, telefonumuzu açan yok ama burda hepimiz sevincimizi üzüntümüzü paylaşıyoruz. İnşallah güzel haberlerle desteğimiz, bağımız daha da artar. Uykusuz gecelerde emzirip gaz çıkarırken de herkes birbirine yedi kat elken kardeş gibi destek oluruz

Evet hepimiz kardeş gibi olduk gerçekten sanki arkadaşımın doğumunu bekliyor gibiyim

Kızlar merhaba bugun kontrol gunundeydim.
Çatı muyenesi oldum inanınki hiç acımıyor. Bir parmak acilmam varmış doktor karnıma dokunup sancıların var dedi amma ben hissetmiyorum dogum yaklaşmış bir haftayı görmez dedi. Seviksim 17 mm olmuş bebek 3400 51 sm . Doktorum cati muayenesinden sonra pembe akinti gele bilir dedi amma daha biseu yok azar azar iyne batmalari var aşağıda. Her muayenem normal dogum için uygundj ta ki goz muayenesine kadar sağ goz dibimde kara delik cikti eger normal dogum yaparsam yırtıla bilirmiş o yüzden sezeryn olucam ben sezeryandan çok korkuyorum ya. 7subata aldik amma doktorum o zamana belki kalmazsin sancin olurda hemen gel dedi simdi 37+3um amma ultrason 38+2 gosteriyor

hayırlısı olsun canım senin ve bebek için en doğrusu ne ise o olsun. Aslında sezaryenin normal doğuma göre komplikasyonları daha az diyorlar

hayırlısı olsun canım senin ve bebek için en doğrusu ne ise o olsun. Aslında sezaryenin normal doğuma göre komplikasyonları daha az diyorlar
Ben de gözümle ilgili sezeryan oldum.Ama benim doktorum kararı hastaya bırakıyor bir neden olmasa da ama genelde sezeryana daha olumlu bakıyor, sezeryan hastalarım daha kolay iyileşiyor kesin bilgi diyor

Transfer oldum yeniden 10 gün sonra test olacağım. Sizlere de hayırlı olsun. Yavrucaklarınız sağlıkla gelsin. Sık sık doğuran annelere bakıyorum hepiniz işin çok sevindim inşallah bu defa biz de muvaffak olacağız. Dualarınızı eksik etmeyin

Bekinus bitkisel bir ilaç çok etkili bol bol su için su kaybı çok fazla oluyor
Ama bana çok etki etmedi gibi 2 3 günde bir çıkıyorum wcye kan ilacı kullanıyorum ondan mı yada doktor sabah akşam yazmış ben sadece akşam içiyorum... Bilemedim... Su da içiyorum bol bol süt olsun diye

Benim de 8şubat kontrol var, yine kilo almamışsa 9 şubatta beni de alır inşallah almıştır ama
Benim de cuma günü kontrolüm kilo artışı yoksa bana da hadi pazartesi doğum diyebilir dün bütün gece uyuyamadım inşallah almıştır bunu kaygı ettim erken doğmasını hiç istemiyorum 38 leri görseydik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…