2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bir ara hiç şubat gelmeyecek sanmıştım ben çok şükür bin şükür 💕🤲
Ocak çok uzun geçti sanki dimi
Bende hiç giremeyeceğim sandım şubata gerçi hala tetikteyim sonuçta henüz 1 şubatı görmedik diye benimde bugün adet gibi ağrım var belki yarın sezaryanim olmasa geliyo sanki benim oğlus 🤣

cinnabon cinnabon , A acitatlisos ikinizden de çok kısa sürede güzel haberler geleceğini o kadar hissediyorum ki 😍😍😍🙏🏻 sağlıkla kolaylıkla gelecek yuvanıza yavrularınız insallah… direkt gelin gruba yazın sık sık aklımdasınız benim her an haber gelecek gibi hamileyim diye 😍😍😍

Bende hiç giremeyeceğim sandım şubata gerçi hala tetikteyim sonuçta henüz 1 şubatı görmedik diye benimde bugün adet gibi ağrım var belki yarın sezaryanim olmasa geliyo sanki benim oğlus 🤣
Benim de regl gibi ağrım var ama hep ara ara ağrım olduğu için umursamıyorum :) karnım da hala yukarıda. Mart annesi bile olabilirim gelmeye niyeti yok gibi benim miniğimin 😅

Dün benim de oldu ve sancılar sıklaştı doğuruyorum dedim sonra geçti 😂
Kızlar güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim
2 cm açılmam var
Şimdi suni sancı verdiler bekliyorum🙏❤️
kolay güzel bir doğum diliyorum 🙏🏻❤️ Murphyy Murphyy ile beraber güzel haberlerinizi bekliyoruz.Mis kokulu melekler kucağınıza gelecek🥹

Arka arkaya doğumlar oldukça heyecanım çok artıyor 🥲

Dün benim de oldu ve sancılar sıklaştı doğuruyorum dedim sonra geçti 😂

kolay güzel bir doğum diliyorum 🙏🏻❤️ Murphyy Murphyy ile beraber güzel haberlerinizi bekliyoruz.Mis kokulu melekler kucağınıza gelecek🥹

Arka arkaya doğumlar oldukça heyecanım çok artıyor 🥲
Allah hayrlsiyla bi avazda kurtarmayı nasip etsin inşallah kaçıncı hafta
Amin kızlar sagolun🙏
38+4 ama 3 hafta önden gidiyor

Evet günleri saydım saatleri saydım ben de.. bence bekler oğlusunuz ya yalancı sancilardir bunlar inşallah son 11 saat dayanın az kaldi🤣🤣

X