2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Selamlar Rabbim dua eden herkesten razı olsun. Ben kavuştum minik oğluma elhamdülillah 36+6 17:20de 3090gr doğdu😊🥰 darısı sizlere inşallah sağlıkla kolay doğumlarla kucağınıza alın.
Suyumu patlattılar bebeğin başını elle müdehale ederek kanala düzgün yerleştirdi dr sonrası hızlı ilerledi. Sancıları başta hafif hissettim ama açılmam hızlanınca zorlayan sancılar geldi. Son anda bebeğin ve benim nabzımda düştü herkese yalvardım sezeryane alın diye🤣 açılma 10cmdi şimdi iyiki normal doğurmuşum diceksin diye diye doğumhaneye aldılar 1ıkınma ve üstten bası ile hemencik çıkıverdi. Maşallah güzel emiyor.
Maşallah Allah analı babalı eylesin hayırlı evlat olsun inşallah 🤲

Selamlar Rabbim dua eden herkesten razı olsun. Ben kavuştum minik oğluma elhamdülillah 36+6 17:20de 3090gr doğdu😊🥰 darısı sizlere inşallah sağlıkla kolay doğumlarla kucağınıza alın.
Suyumu patlattılar bebeğin başını elle müdehale ederek kanala düzgün yerleştirdi dr sonrası hızlı ilerledi. Sancıları başta hafif hissettim ama açılmam hızlanınca zorlayan sancılar geldi. Son anda bebeğin ve benim nabzımda düştü herkese yalvardım sezeryane alın diye🤣 açılma 10cmdi şimdi iyiki normal doğurmuşum diceksin diye diye doğumhaneye aldılar 1ıkınma ve üstten bası ile hemencik çıkıverdi. Maşallah güzel emiyor.
Gözün aydın canım çok geçmiş olsun sğlıklı büyütün inşallah yavrunuzu Allah'ım analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşllah

Oyyy mis kokulu hos geldiiii sat günlerimiz aynı demek benim de bugün doğsa böyle olacak keske gelse benim deee :KK51: :KK51: :KK51: :KK200: darısı bize, allah analı babalı büyütsün canım sağlıkla

Gözün aydın canım. Allah analı babalı büyütsün bol bol emsin bol bol sütün olsun inşallah

Geldim eve tansiyon normale döndü bir hap içerdikleri serum taktılar kadin dogumcun izinli 1 hafta yokmuş acilden görüş yaotim nst bağlandı yine kalp ritmi yüksek çıktı sancı yok.ebe hemşire ikinci nst kalp ritm.yuksek degisik bir isim dedi bu xoxugun alınması lazım dedi 9 şubatı beklemez bu çocuk.dedi kendi.doktorum.normal doyor

Kızlar selam bebeğini kucağına alan arkadaşlarım hepinizin gözü aydın olsun. Biz de bugün 37+1 olduk kontrolümüz vardı biraz tombiş olacak dedi doktorumuz şimdiden 3511 gr mış fıstık. Çalıştığım için doğum iznine ayrıldım raporumu da aldım. Kısmetse 12 şubatta 39+1 de kızıma kavuşuyorum sezeryan olunca daha belli oluyor tabi.Eksikler de tamamlandı sayılır yıkandı ütülendi hepsi ☺️ Hayırlısıyla hepimiz kucağımıza alırız bebeklerimizi.

Gözünüz aydın. Sağlıkla güle güle büyütün bebişi

Normal doğum bekleyen ve başlatmak isteyenler acaba şu 8 bebe doğuran balerina ablanın formülünden mi içse🫣bütün doğumlarını onunla başlatıyor ablamız

Kızlar selam bebeğini kucağına alan arkadaşlarım hepinizin gözü aydın olsun. Biz de bugün 37+1 olduk kontrolümüz vardı biraz tombiş olacak dedi doktorumuz şimdiden 3511 gr mış fıstık. Çalıştığım için doğum iznine ayrıldım raporumu da aldım. Kısmetse 12 şubatta 39+1 de kızıma kavuşuyorum sezeryan olunca daha belli oluyor tabi.Eksikler de tamamlandı sayılır yıkandı ütülendi hepsi ☺️ Hayırlısıyla hepimiz kucağımıza alırız bebeklerimizi.
Yaa günümüz aynıymış 🥰 ben biraz sıkıldım haftaya olur mu dedim bugün, haftaya karar veririz ama 39 bi bitsin dedi benim doktorum da. Muhtemelen bi sorun yoksa 39u bitirmek istiyorlar elektif sezaryende. Daha doğum şekli de konuşmadık biz ama, o yüzden tüm tuşlara basmaya karar verdim hurma vs 😅 hakkımızda hayırlısı olsun belki aynı gün olur doğumumuz sezaryen günü verirse 🙏

Eklentiler

• IMG_9235.png
    IMG_9235.png
    679,5 KB · Görüntüleme: 82
Yaa günümüz aynıymış 🥰 ben biraz sıkıldım haftaya olur mu dedim bugün, haftaya karar veririz ama 39 bi bitsin dedi benim doktorum da. Muhtemelen bi sorun yoksa 39u bitirmek istiyorlar elektif sezaryende. Daha doğum şekli de konuşmadık biz ama, o yüzden tüm tuşlara basmaya karar verdim hurma vs 😅 hakkımızda hayırlısı olsun belki aynı gün olur doğumumuz sezaryen günü verirse 🙏
Hayırlısıyla inşallah gönlüne göre olur herşey. bana da 8 şubattan sonraki hangi gün istersen öyle yapalım dedi bende 12sini seçtim çok ileri de atamadım bir kaç gün kalsın diye ama gerçekten bende sıkıldım kaburgama baskı yapıyor çok ağrıyor, geceleri midem delinecek yanmaktan şurup olmasa sabah olmuyor o derece. Çoğu gitti azı kaldı çok şükür

X