2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Hayırlısıyla inşallah gönlüne göre olur herşey. bana da 8 şubattan sonraki hangi gün istersen öyle yapalım dedi bende 12sini seçtim çok ileri de atamadım bir kaç gün kalsın diye ama gerçekten bende sıkıldım kaburgama baskı yapıyor çok ağrıyor, geceleri midem delinecek yanmaktan şurup olmasa sabah olmuyor o derece. Çoğu gitti azı kaldı çok şükür
M merymeryg kızlar benim de 12 şubat planlanıyor ❤️ hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Ayyy boyluuuu gelecek valla 😍😍😍🥹 hazır bile doğmaya minnoş ama yerleri rahat heralde bizim grubun 🤣
valla boyu kilosu iyi ama paşamın gelesi yok rahatına düşkün :KK70: artık daha çok yürürüm ne yapalım kafası zaten doğru pozisyonda
Bana da neredeyse aynı şeyleri söyledi supriz olursa direkt doğumhaneye git dedi, gelmezse 5 6 si gibi tekrar gel dedi cuma gidicem dogmazsa salı tekrar gidicem çatı bana da yapmadı🥲 37+4 şu an😍 sancı yok bnde de bebiş uzun baya dedi 2 hafta önden gidiyor bakalım supriz olacak mı planlı mi olacak😍
ya böyle de çok heyecanlı :KK68: sürpriz bir şekilde sağlıkla kolaylıkla gelsinler bir nefeste doğurup kucağımıza alalım :KK68::KK68:

Selamlar Rabbim dua eden herkesten razı olsun. Ben kavuştum minik oğluma elhamdülillah 36+6 17:20de 3090gr doğdu😊🥰 darısı sizlere inşallah sağlıkla kolay doğumlarla kucağınıza alın.
Suyumu patlattılar bebeğin başını elle müdehale ederek kanala düzgün yerleştirdi dr sonrası hızlı ilerledi. Sancıları başta hafif hissettim ama açılmam hızlanınca zorlayan sancılar geldi. Son anda bebeğin ve benim nabzımda düştü herkese yalvardım sezeryane alın diye🤣 açılma 10cmdi şimdi iyiki normal doğurmuşum diceksin diye diye doğumhaneye aldılar 1ıkınma ve üstten bası ile hemencik çıkıverdi. Maşallah güzel emiyor.
Ayy canım çok sevindim gözünüz aydın 🥰 Allah analı babalı büyütsün 🙏😘💐

Geldim eve tansiyon normale döndü bir hap içerdikleri serum taktılar kadin dogumcun izinli 1 hafta yokmuş acilden görüş yaotim nst bağlandı yine kalp ritmi yüksek çıktı sancı yok.ebe hemşire ikinci nst kalp ritm.yuksek degisik bir isim dedi bu xoxugun alınması lazım dedi 9 şubatı beklemez bu çocuk.dedi kendi.doktorum.normal doyor
Nst sonuçlarında kalp atışları hangi aralıkta bebişin hep mi çok yüksek canım hareket ederken de nabzı yükselebiliyormuş diye okumuştum da

Kızlar hepinize selam 🙋🏼‍♀️ bugün oğluşumu gördük 3200 52 cm olmuş 🩵 baş aşağı doğum pozisyonunda artık her hafta kontrol var. Nst iyi çıktı sancım yok doktorum çatı muayenesi yapmıyormuş gerek görmediğini söyledi 😊 suyum falanda iyiymiş 5 şubata kadar normal doğum için bekleyeceğiz gelmezse oksitosin ona rağmen gelmezse sezaryen olacağım. Artık tam anlamıyla hareketlerimi yapacağım normal doğum için. Çok heyecanlıyım inşallah bu hafta gelir diyorum 🙈 25 inde sınavım var çocuğum gel artık 😅😅
Benim sezeryan tarihi 5i. O zamana kadar suyum gelebilir mi acaba ya benimki hiç istifini bozacak gibi değil bi sancı vuruyor aha gelecek herhalde sonunda diyorum bir sonraki sancı 2 gün sonra 😃😃

Kızlar ben ağda randevusu aldım en azından bir süre idare eder doğumda da rahat ederim dedim ama sizce bi sorun olur mu enfeksiyon gibi

X