2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Selam kızlar 🌺 kısmetse yarın kontrolüm var günü belirleyeceğiz doğum için 🙏 bugün itibariyle izne ayrıldım. Evde olmak çok güzelmiş son 3 haftadır baya zorlanıyordum 7 yaşında kızım var hem onu hazirla hem kendim derken yuvarlanma dan atlattim şükür 🤭😂 "her sabah servise yetişirken yuvarlanicam diye çok korkuyordum da 😂😂" şimdi size sormak istediğim bir konu var benim gibi ikinci doğumu yapacaklar ilk çocuk konusunda nasıl bir yol izlemeyi düşünüyorsunuz ilk gece olmasada 2. Gece hastanede yanımda kalsa mi acaba diye düşünüyorum . Sizlerin fikri nedir
Cnm benim de kızım 6.5 yaşında ama zatn 1 gece yatış olacak Allahtan birsy olmzsa kızım ve eşim eve gelckler baya dururlar yine yanımda yatmaya eve geçerler sabah da erkenden gelrsnz dedim fotoğraf çekimi oalck cnku kizimi fln hazrlarm

Selam kızlar 🌺 kısmetse yarın kontrolüm var günü belirleyeceğiz doğum için 🙏 bugün itibariyle izne ayrıldım. Evde olmak çok güzelmiş son 3 haftadır baya zorlanıyordum 7 yaşında kızım var hem onu hazirla hem kendim derken yuvarlanma dan atlattim şükür 🤭😂 "her sabah servise yetişirken yuvarlanicam diye çok korkuyordum da 😂😂" şimdi size sormak istediğim bir konu var benim gibi ikinci doğumu yapacaklar ilk çocuk konusunda nasıl bir yol izlemeyi düşünüyorsunuz ilk gece olmasada 2. Gece hastanede yanımda kalsa mi acaba diye düşünüyorum . Sizlerin fikri nedir
Kaçıncı haftada ciktnz izne

Bence gece kalmaması daha iyi olur sanki hastane ortamı bir de bebişle ilgilenmek vs düzeni bozulmuş gibi hissetmesin yabancı ortam 🙏🏻 babayla eve gidip baba kız gecesi yapsınlar sinema film aburcubur gibi belki daha iyi gelir

Az kaldı dayanın 🙏🏻 Ben de bazen yorulduğumu hissediyorum. Ama geçecek bu günler bebeklerimize kavuşucaz inşallah yakında ❤️ bugün kontrolünüz güzel geçer inşallah haberdar edin bizi
Çok teşekkür ederim sağolun
İyi geçti kendi doktorumdan Allah razı olsun
Bebeğim iyiymis tam kilosunu söylemedi 3 kilo civarı doğar sen rahat ol dedi beni rahatlattı belki biraz ama olsun o da yeter perşembe sabah 7.30 da ilk vaka beni alacak insallah 🤲🏻😊

Ben hastanede bir gece kalacağım oğlum daha küçük doğum sonrası getirecekler akşama kadar birlikte oluruz akşam babasıyla eve yollayacağım..Ama 7 yaşında olsaydı ve benimle kalmak isteseydi yanımda tutardım🥹

Çok teşekkür ederim sağolun
İyi geçti kendi doktorumdan Allah razı olsun
Bebeğim iyiymis tam kilosunu söylemedi 3 kilo civarı doğar sen rahat ol dedi beni rahatlattı belki biraz ama olsun o da yeter perşembe sabah 7.30 da ilk vaka beni alacak insallah 🤲🏻😊
Perşembe sabah benim de çatı muayenem var :) maşallah bebişin kilosu da yerinde. Şimdiden tebrik ederim, hayırlı olsun. Bebeğinize kavuşmaya sayılı günler kaldı. Az kaldıkça beni de heyecan basıyor 🥰 bakalım benimki ne zaman gelcek çatı muayenesine göre sezeryan kararı verilirse tarihi de belirleriz diğer türlü yine belirsiz 😅

Kızlar çamaşır kurutma makinesi alan birileri vardı sanki ne almıştınız memnun musunuz. Ya da uzun süredir kullanıp memnun olanlar yazarsa çok sevinirim. Doğumdan önce alalım dedim ev nemli oluyor baya :KK12:
Ben evlenirken Altus almıştım çok memnunum. Kendi evimde Beko vardı Altus’tan daha memnunum. 10 kiloluk almıştım sanırım

Perşembe sabah benim de çatı muayenem var :) maşallah bebişin kilosu da yerinde. Şimdiden tebrik ederim, hayırlı olsun. Bebeğinize kavuşmaya sayılı günler kaldı. Az kaldıkça beni de heyecan basıyor 🥰 bakalım benimki ne zaman gelcek çatı muayenesine göre sezeryan kararı verilirse tarihi de belirleriz diğer türlü yine belirsiz 😅
Ya kiloyu biraz abartı söyledi beni rahatlatmak için bence ama olsun max 2700 doğar ona da razıyım sağ Salim olsunda 🤲🏻🤲🏻 insallah hayırlısı olsun gönlünüze göre olsun insallah 🤲🏻😊

Benim de 7 yaşında kızım var. Biz ilk gece dahil beraber kaldık hastanede, hatta ikinci gece kalmadık iyiydim çıktık. Doğuma falan da beraber gittik hep, kardeşini de herkesle beraber gördü.

İyi geldi bize bu şekilde yapmak. Üçüncüyü yapacak olursam ilk ikisini taşırım yanımda aynı şekilde :KK70:

Kızlar bu bebe mideme kaçıyor ya aşağı in diyorum yukarı doğru sürekli ağzımdan çıkamaz yolu mu bulamadı 😅 gel artık diyorum ağrılar fena önüme 5 lt su bağlamış gibiyim his olarak of taşıyamıyorum sanki 🥺

Ameliyat sebebi ile karında ödem oluyor mu acaba o da şişlik yapar mı 🙏🏻
Gaz oluyor canım ondan dolayı şişkinlik de oluyor rahimin büyüklüğünden ayrı.benim gaz biraz zor çıkmıştı 3. güne kadar çok sıkıntı çektim o çıkınca balon gibi inmişti yarısı 🤣 rahim de yavaş yavaş küçülüyor

X