2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
sancı bende devam ediyor kasılma da oluyor ama düzenli saat tutunca düzenli gelmiyor napcam bilmiyorum küçük yerde olmaktan nefret ediyorum of devam ederse gidicem
Magnezyum kaç tane içiyorsun? Ben de sabahtan beri öyleydim düzensiz kasılma var sürekli magnezyum içince biraz daha iyiyim şükür, azaldı kasılmalar

Ayy ağlamayın lütfen sonuçta takip amaçlı yatış önerilmiş hayırlısı olsun grubun bebişleri Ocak ayında ısrarlı moralinizi bozmayın hiç
Eşim çok heyecanlı çok mutlu ben çökmüş haldeyim. Hayırlısı artık sağlıkla gelsin. ne gelir elden durduramam ki ille de gelcem diyosa

Benim çok kasılma ve ağrım oluyor. Doktorum kasılma 1 dakikaya kadar normal dedi. Daha uzun sürüyorsa ve bebeğin hareketlerinde değişiklik varsa acil durum dikkat et dedi
O kasılmalarda bebeği de hissedemiyosun o kadar sık oluyor ki. Yan yatınca hissettim ben de

Eşim çok heyecanlı çok mutlu ben çökmüş haldeyim. Hayırlısı artık sağlıkla gelsin. ne gelir elden durduramam ki ille de gelcem diyosa
Ya var ya benim eşimde öyle gün içinde arıyor geliyor mu oğlum diye nasıl mutlu o sıra ben ağlamakla ağrıyla meşgulüm tabi sürekli gidelim hastaneye diyor ben duruyorum korkudan galiba bilmiyorum su nişan gelirse giderim diyordum grupta suyu ebe getiren var diyince o Umutlarım da yıkıldı

Benim de belim falan çok fena ağrıyor arada sancı giriyor gibi oluyor kasıklarıma hastaneye gitmek istemiyorum erken doğururum diye
Senin haftan daha ileri canım bugün 36+5 im ben sen gibi biraz ileri olsa artık al diye ararım doktoru sanırım gerçi suanda bile diyebilirim çokta erken değil gibi artık doktor bebek gelmek isterse 36yı geçti belki de gelebilir diyordu

Allah anali buyutsun canim bi.kac gune sütun musluk gibi olur merak etme
Cok sagol canım, bebek. Hemşiresine sordum sute bakti sut varmış gelmiş şükür..
Aclik. Tokluk. Kana bakıcak lar oğluma ona göre bakalım yetersiz ise bugün bir iki kere mama verebiliriz isterseniz dediler

Evet ya bu ne mutluluk hiç endişeleri yok tabi. Yok ağrıymış yok doğummuş. Kapıda bekleyip pat diye kucaklarında belireceği için bebek çok rahatlar

Bu doktor normal demiş solunum egzersizi yapıyorlarmış ama çok tuhaf oldum yaa

Kızlar kasılmalar ağrılar huzursuzluklar bende de var hatta bir süredir yalancı sancılarım var ama umursamıyorum takmamaya çalışıyorum suyum gelmedi bebek hareketli nişan gelmedi o zaman bir sıkıntı yok diyorum her gün ılık duş alıp rahatsız olduğum zamanlar yatıyorum son günlerimiz artık ben 38+0 oldum bugün yarın doktor kontrolüm var bakalım doktorum ne diyecek

Ya o kadar haklısın ki benimde suyum gelmedi nişan gelmedi ağrılarımın şiddeti artmıyor sadece sürekli ağrı sızı halindeyim anlık korku oluyor ve panik oluyorum keşke rahat olabilsem ama yok işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…