2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben öğreneyim iyice buraya yazayım hiç bilmiyorum nasıl bakmışlar belki kan belki ayak sıkıp anlıyorlar belki renginden inan bilmiyorum

Ya o kadar haklısın ki benimde suyum gelmedi nişan gelmedi ağrılarımın şiddeti artmıyor sadece sürekli ağrı sızı halindeyim anlık korku oluyor ve panik oluyorum keşke rahat olabilsem ama yok işte
Ben stres yaptığımda bebeğin daha etkilendiğini fark ettim o yüzden rahat olmak önemli bebek hareketli ise hiç korkma zaten artık doktorlar sık sık çağırıyor Allahın izniyle bir problem olmaz

Ben stres yaptığımda bebeğin daha etkilendiğini fark ettim o yüzden rahat olmak önemli bebek hareketli ise hiç korkma zaten artık doktorlar sık sık çağırıyor Allahın izniyle bir problem olmaz
Canım sen neden stres yapıyorsun bak en riskli dönemler bitmiş ve bebek o kadar büyük ki kasılma olsa suyun gelse nişan gelse anlarsın gelmese de haftaya sezaryene alınırsın son haftaların sıkma kendini

Canım lütfen yanlış anlama korkutmak istemiyorum ama yatışı kabul etseydin keşke çünkü ilerler bu, yalancı kasılma değil düzenli doğum sancısı bunlar. Bence git bu gece takipte ol, sabaha artınca daha panik olursun. Korkma 36 hafta gayet iyi Allahın izniyle, geleceği varsa sağlıkla gelir inşallah

Yatarken de oluyor otururken de ama otururken hem daha sık sanki. Dursun ya ben yatış önerdiğinden beri ağlıyorum. Bu haftayı geçireceğimi düşünüyordum
Üzülme canım benim, kritik haftalar geçti gitti gelse bile kuveze girmez inşallah sadece meme tutmada biraz zorlanabilir onu da atlatirsiniz Allahin izniyle hem gözetim altında olsan daha iyi olurdu kafan rahat olurdu böyle tedirgin olmaktan daha iyi değil mi

Valla inanın doktor hanımcim 8 ay boyunca öyle güzel rahat geçti ki gebeliğim kimse gebe olduğumu bile anlamadı şu son bi ay da yok kilo almadı yok tansiyonum yükseldi tam hareketler iyi az kaldı dedim bugün hareket etmedi yani böyle son bi aydır sinir stres oldum ya yoruldum inanın

Yarın 38 olacak benim ama yine de hazır hissetmiyorum kendimi. Temizlikçi gelecek yarın için annem gelemedi daha haftaya pazartesi olacaktı 5 Şubat işte o zamana kadar durur diye ona göre planlama yapmıştık şimdi yeğenime bakıyor 15 tatilde diye erken gelmesi ayrı sıkıntı olacak falan

Sancıları hissettim az önce gitcem galiba bu gece

Kızlar şunlardan alsam mı çocuk doğmadan süt arttırıcı olarak yoksa gereksiz mi sizce

Eklentiler

• IMG_20240128_213327.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20240128_213246.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 27
İnşallah canım ya. Ay ne bileyim orda olmak korkuttu eve gidiyim rahat ederim dedim ama rahat değilim gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…