2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Karnım taş gibi kalıyor biraz uzun sürüyor normale göre. Bir de adet sancısı gibi karın ağrısı gibi bişeyler oluyor. Belimde ağrıypr öyle olunca
Bende de var aynı durum. Bazen kasılınca regl ağrısı hissediyorum. Doktorum belden kasıklarına vuran ağrı olursa ve düzenli olursa gel dedi. Henüz düzenli değil işte bende takip ediyorum

Yani şurdan şuraya gitmeye tedirgin oluyoruz eşinle konuş anlayışlı olsun seyahat zamanı mı yani gerçekten doğum her an olabilir gitmeyin sakın uzun yolculuk zaten yasak bir de erken doğum olur kazası var Allah korusun vs hastanesiydi doktoruydu yollarda perisan olunur.

Bence hiç riske atıp yola çıkma Allah korusun yolda sancın olsa su gelse napcaksınız çok mu önemli ziyaret ya boşver bence

Kızlar idrar kaçıran oldu mu ilk kez demin başıma geldi ya kafası idrar torbama zaten baskı yapıyordu öksürünce kaçtı koştum hemen kendimden utandım
Ben hamileliğin başında her kusma da kaçırıyordum canım düşün, şimdi koca göbekle o baskıyla sen yapmışsın çok normal, utanacak bir şey değil, rahat ol

evet aklıma her şey geliyor bi de diğer çocuk da var Allah korusun rezillik olur bize orda trip atıyor ama ne yapayım ya biraz da beni düşünsün

Riske atma anlayışlı olmaları gerekiyor. Benim eşimin ailesinin sağlık durumları var şu an eşim oraya gitti, ama ben gitmedim eşimin de böyle bi talebi olmadı. Ailesiyle de günlük telefonda konuşuyorum durumlarla ilgili. Bence çıkma yola falan kimsenin böyle bi beklentisi olmaması gerek şu an senden.

Ben olsam gitmem yolda birşey olsa ne yapacaksın. Eşinde sonra gitsin ne acelesi var şimdi.

Gözün aydın canım sağlıkla büyüt

Karnım taş gibi kalıyor biraz uzun sürüyor normale göre. Bir de adet sancısı gibi karın ağrısı gibi bişeyler oluyor. Belimde ağrıypr öyle olunca
Dün akşam benimde belime bıçak saplanır gibi olum kasıklara geçen bi ağrı vardı ama düzensiz di 5 6 kez oldu bitti telaş etmedim bende ama karnım aynı sizin dediğiniz gibi taş gibi oluyor özellikle akşam yemeklerinden sonra çok oluyor

Gitmem kendi görsün gelsin ne olur ne olmaz ne zman ne olacagi

Doğru canım annesi gelseniz falan demiş de ne derse yapıyor olmazsa annesiyle konuşacağım zorlanyorum zaten o kadar oturmam bile zor
2 hafta önce günübirlik bi şehir dışına çıktık,gidiş dönüş toplam 6 saat sürmüştür yol ve sonraki 2 günde ancak ödemlerim indi parmaklarımı bile kıvıramıyodum resmen. Baya yorucu olmuştu benim için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…