2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar idrar kaçıran oldu mu ilk kez demin başıma geldi ya kafası idrar torbama zaten baskı yapıyordu öksürünce kaçtı koştum hemen kendimden utandım 🫢🥺
2019 grubumuzda gülmekten işeyen çok olmuştu ya utanma hele 39 40ları geçince iyice kaçıyor ben de yaşamıştım gül geç :KK70:

Kızlar idrar kaçıran oldu mu ilk kez demin başıma geldi ya kafası idrar torbama zaten baskı yapıyordu öksürünce kaçtı koştum hemen kendimden utandım 🫢🥺
Ben ne yazık ki :KK43: güldüğümde hpşurduğumda öksürdüğümde oluyor çok sinir bozucu kaçıveriyor tutamıyorsun 🫣🫣

Grubumuz ocağın son haftası coştu herkes patır patır doğuruyor 🫣 ben de bugün 37+3te kontrole gittim 3 kilo olmuş biraz minik bebiş olacak galiba. Benimle aynı hafta olanlar 3 üstü hep baktım da. Nstde hiç sancı çıkmadı 13-14lerde hep. Doktor 5ini rahat görür dedi bacak bacak üstüne atma deneyini soramadım utandım 😂😂 artık her gece göğsüne krem sürmeye başla dedi
Benim de 37+0 3 kilo çıktı ve nst de sancım hiç çıkmadı biz de 7 şubatı görecez gibi

Hamileliğimin başı-ortası gibi çık fazla istifra ederken midem çok kasıldı mesanem de doluydu biraz kaçırmıştım o zaman çok kötü hissetmiştim hem istifra hem idrar kaçırma ikisi bir aradaydı 😅 B Buffalosos

Ben bugün kontrole giderken son son çantalarımı tamamlayıp çıktım evden. Doktorum sezaryen olsa bile 39u bekliycez dedi. Ben artık gelsin istiyorum 🥰
Valla bende artık gün sayıyorum son 5 gün 🤲🏻😊 her şeyimi ayarladım bi c/s dan bi gün önce temizlik yapayım bi detaylı dedim o kaldı ani olursa yandım 🤣🤣

Valla bende artık gün sayıyorum son 5 gün 🤲🏻😊 her şeyimi ayarladım bi c/s dan bi gün önce temizlik yapayım bi detaylı dedim o kaldı ani olursa yandım 🤣🤣
Benimde 8 gün kaldı sayılı gün çabuk geçermiş 🥰 Detaylı yapamasam da yapabildiğim kadar bir temizlik yaparım, yapacak birşey yok. Buzluğa börek sarma falan atacaktım doktor istirahat verdi diye onlar kalmıştı ama bu hafta hallettim onları kafam rahat 😁

X