2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
KBB doktoruna gittim ağır grip geçiriyorsun dedi. 5-6 tane ilaç yazdı hepsini rahatça içebilirsin sıkıntı olmaz dedi. Prospektüsü okudum üçünde hamilelikte içmeyin diyor 😅 nasıl güvenip kullanayım şimdi. Antibiyotik olarak da amoklovin yazmış onu içebilirim değil mi?
Amoklavini içebilirsin canım gebelikte verilen en güvenli antibiyotik

Hala isim bulamadığımız için çikolatayı isimsiz alıcam. Türk mitolojisi sözlüğünü açtım ordan isim bakıyorum artık ya çok moralim bozuk. Neyse bolçi markasının çikolatasını alıcam. Tadı nasıl biliyo musunuz? Başka bir çeşidini yemişsinizdir belki
efsane değil ama kötü bir tadı da yok bence alınır piyasadaki çikolataların çoğu daha kötü çıkıyor. Biz lezzet içi hacı şerif ve elit beğenmiştik fiyatlara bakamadım henüz

Hmm siparişi verdim. Melodiyi de düşündüm ama macera aradım biraz bakalım inşallah güzel gelir.
Melodi den aldım ben numune çikolata göndermişler efsaneydi bebek çikolatalarına bakmadan buzdolabına kaldırdım ama metal kutuda gelen 50 lik isimli çikolata çok küçük geldi gözüme yanında silindir de almıştım iyi ki almışım

KBB doktoruna gittim ağır grip geçiriyorsun dedi. 5-6 tane ilaç yazdı hepsini rahatça içebilirsin sıkıntı olmaz dedi. Prospektüsü okudum üçünde hamilelikte içmeyin diyor 😅 nasıl güvenip kullanayım şimdi. Antibiyotik olarak da amoklovin yazmış onu içebilirim değil mi?
5 6 ilaç da çokmuş ama imkan varsa kadın doğumcuya da danışın. Bi taraftan grip de bebeği çok etkiliyor be ateşliyken bebeğin kalp atışları hızlanıyordu ama diğer taraftan da bu şekilde ilaç kullanıştım ast alt değerlerim çok yükselmişti kadın doğumcu gastroya yolladı o da ilaçlara bağladı bir iki haftaya düzeldi tabi. Ama kadın doğumcuya da danışmak garanti olur diye düşünüyorum

Hala isim bulamadığımız için çikolatayı isimsiz alıcam. Türk mitolojisi sözlüğünü açtım ordan isim bakıyorum artık ya çok moralim bozuk. Neyse bolçi markasının çikolatasını alıcam. Tadı nasıl biliyo musunuz? Başka bir çeşidini yemişsinizdir belki
Bolci güzel oluyor lezzetli çikolataları ama bebek cikolatasini hiç yemedim kuzum

Melodi den aldım ben numune çikolata göndermişler efsaneydi bebek çikolatalarına bakmadan buzdolabına kaldırdım ama metal kutuda gelen 50 lik isimli çikolata çok küçük geldi gözüme yanında silindir de almıştım iyi ki almışım
buzdolabı da bozuyor aslında tadını keşke dışarda dursa çok mu sıcak ev. Lezzeti güzel melodinin

Evet onu düşündüm ilk metal olanı. İsim olmadığı için alamadım. Diğer isimsizlere de kutu ayarla falan uğraşamadım. Baya büyük duruyo sitelerinde.

Oğluma isim aradığım zamanlardan önerilerim Aslan klasik isimlerden ama çok güzel bence, Arın çok güzel, değişik isim arıyorsanız Luka çok güzel, ışık-parlak demek 🤗
Aslan tanıdıklar var. Diğerlerini hayatta kabul ettiremem eşime. Kapı süsünü de Hoşgeldin Bebek falan yaptırırım heralde 😡 çok sinirim bozuk

X