2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
doktora adet sancılarını sordum bebek kanala girmeye çalışıyor çok normal bu ağrılar o sezeryan olacağından habersiz dedi
Dün gece sanki kafasıyla oyuyordu aşağıyı sanki benimki de
Muhtemelen benim doğum da 5’i olacak gibi duruyor bakalım

Kızım 52 cm doğmuştu, 2 hafta gidebilmişti yenidoğan üstü giydiririz olmadı, altın patiklerini keseriz

Bizimde sezaryen tarihi 5 Şubat olarak revize edildi 39+0

Kızlar ben soramadım sizin hastanelerde sezaryen kaç gün yatıyor bir gece mi iki gece mi?

Ben de şekerden dolayı ne dese kabul edecektim kendisi bu bebek daha durur 5i nasıl dedi hemen kabul ettim
Sende 5’ini istiyordun zaten dimi geçen konuşmuştuk 3 gün ne farkedecek diye. İyi bari sevindim senin adına 5’inde haberleşiriz

Canım pastilin içeriğine de bakıyorsun değil mi ? Kendin de yapabilirsin olmadı. Pastili de öyle çok önerildiğini bilmiyordum. Zencefil falan da ekle listene inş hemen iyileşirsin bolca su da iç
İçerigine bakmadım canım eşim eczacıya hamile diyince bi bunları verebilirim demiş
İnşallah canım bol su nane limon kaynamış süt içiyorum

Bizim de doktor bi aksilik olmazsa şubat 7 dedi.. O zaman 38+6 olcaz.. Bebeğim de bu hafta pek gelişmemiş 36+1 de 2665 gram.. Gecenin haftalarda daha iyiydi bebek

Ben bunları bir de çarşaf aldım

Eklentiler

• IMG_6053.jpeg
    229,2 KB · Görüntüleme: 69
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…