2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Canım geçmiş olsun canım kan vitamin değerlerine filan baktırdın mı bana doktır bu yüzden bebeğimin gelişemediğini söyledi

Evet perinatologa gidiyor şu anda canım şükür ki 3. Gebelik ve bir daha düşünmüyor bebek ama inşaallah hiçbir sıkıntı yaşanmaz sezeryanda

Evet perinatologa gidiyor şu anda canım şükür ki 3. Gebelik ve bir daha düşünmüyor bebek ama inşaallah hiçbir sıkıntı yaşanmaz sezeryanda
İnşallah inşallah korkmayın 3.gebeliğiymiş iyi sevindim bu habere doğrusu, umarım uterusu da kurtarırlar ama en kötü ihtimal histerektomi olur bi tehlikeye girmez Allahın izniyle sağlıkla kucağına alsın inşallah

Teşekkürler tarifteki dut kuru dut değil mi? Bir de aktar tarifinin ölçülerini de verir misiniz

Bende başlamak lazım mı birşeyler yapmaya diye düşünüyordum. Sezeryanda bazılarının birkaç gün sonra geliyormuş ya . Peki göğüs için masaj falan gibi bişey de yapmak gerekiyor mu acaba doğumdan önce gelse süt nolur ki

Kızlar yarın kontrolüm var ilk defa doğum için görüşeceğiz 34+5 oldum nstye girmedim doktor doğum şekli söylemedi yarın ilk defa görüşeceğiz aşırı heyecanlıyım doktor ne derse benim için okey artık bir an önce doğurmak istiyorum bencilce mi bilmiyorum ama bu son aylar çekilmiyor uyuyamıyorum kalkamıyorsun midem sürekli şikayetçi bıktım bu durumlardan ve bime giden oldu mu çok güzel şeyler gelmiş

ben silikon bebek yastığı aldım 1 tane, başka ne gelmişti ya hiç bakmadan çıktım sonra :)

Teşekkürler tarifteki dut kuru dut değil mi? Bir de aktar tarifinin ölçülerini de verir misiniz
Evet kuru dut
1 büyük kupa içme suyu
1er çay kaşığı kimyon çemen rezene tohumu
1 er tutam ısırgan ve ıhlamur
Böyle karışımlı çaylar da var ama ben kendim yapmayı düşünüyorum poşet çayların içindeki miktar çok az oluyor

Dün doktor eğer kasılmalar beş dakkada 1 e inerse doğumu işaret ediyor. Öyle bir durumda hiç beklemeden gel dedi.

Bende hep diyodum erkenden gelse ne güzel olur diye eltimin hamileliginin 6. Ayinda başlamıştı gelmeye maşallah Masaji doktora sor istersen ama önericeni sanmiyorum çünkü ben göğüs ucu kremini bile sordugumda 34.hafta bitmeden başlama dedi göğüsü uyarmayalim erkenden dedi doğum başlatma riski varmış ya

Kızlar biraz şom ağızlı çıktım galiba akşam ağrım sızım yok derken bugün kalktım kalkalı bacak aramda çatı kemiklerim çok ağrıyor hareket ettikcede bıçak saplanıyor sanki ayrılıyor kemiklerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…