2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bana özellikle sabah saatlerinde ve akşam bu saatlerde bir kaşıntı basıyor.2-3 gündür böyle.Şampuanımı değiştirdim diye ona yordum önce ama içime şüphe düştü 🙄 böyle dirsek içim omuzlarım kaşınıyor bazen de göbeğim.Kirli de değilim yani hdhdhdhd anlamadım 🤷🏻‍♀️

Kızlar bana özellikle sabah saatlerinde ve akşam bu saatlerde bir kaşıntı basıyor.2-3 gündür böyle.Şampuanımı değiştirdim diye ona yordum önce ama içime şüphe düştü 🙄 böyle dirsek içim omuzlarım kaşınıyor bazen de göbeğim.Kirli de değilim yani hdhdhdhd anlamadım 🤷🏻‍♀️
Bende de 1 haftadır var. Parmak aralarim bile kaşınıyor.
2 gündür takviye ilaçları almıyorum biraz azaldı.
Demir + devid+ imom kullanıyordum belki hepsi artık ağır geldi karaciğer kasindiriyor dedim. Bugün düne göre daha iyiyim 2. Günüm almıyorum.

Bende öyleyim canım geçen cildiyeye sordum oradaki doktor geceleri ve sabahları vücudun daha ödemli olduğunu ve genleştiğini bununda kaşıntı yapacağını söyledi karaciğer safra değerlerime baktı normal çıktı

Canım sakin ol lütfen 🙁 bana bu hafta acildeki kadın doğum doktorları 34 'ten sonra riski atlatıyorsun sonrasında bebeğin gelesi varsa gelir hiç endişelenme dediler biraz moral oldu bana🙏🏻 ciğer geliştirici de vurunduk doğsalar bile inşallah küveze girme durumları olmaz az daha sabır ❤️❤️🤲🏻
İnşallah canım çok sağol bu mesaj da bana moral oldu ❤️

Kızlar inanılmaz sırt agrim var sabaha kadar uyuyamiyorum saga donsem sag yanim sola donsem sol yanim agriyor kalkip oturarak sabahliyorum resmen
Maalesef bende gece yarısı kalkıp oturuyorum. Dün salonda 2 koltuğun 4 tarafını dolandım. Her saat bir köşede 😅

Kızlar bir sorum var.. 19 unda çatı kontrolü var ve bazı yerlerde bu kontrolün doğumu tetiklediğini duydum başına gelen var mı ?

Bir de Ocak annelerin de bir şey konuştular bazıları tuttu sat tarihinize artı eksi 2 gün gibi ekleyin bebeklerin gelecekleri gün oluyormuş tabiikide kesin bir şey değil :) sağlam hurafelerden biri de olabilir.

Nst odasında şunlardan vardı eve alsak baya işimize yarar gibi 😅 çok kolay sürülüyor bebeği koy dursun elimizin altında niye satılmıyor acaba
4 katlı tekerlekli raf organizer almıştım. Rüyamda bebeğim doğmuş ona koyuyordum tekerlekli her yere getirip götürmek rahat olur diye 😅

Kızlar bir sorum var.. 19 unda çatı kontrolü var ve bazı yerlerde bu kontrolün doğumu tetiklediğini duydum başına gelen var mı ?

Bir de Ocak annelerin de bir şey konuştular bazıları tuttu sat tarihinize artı eksi 2 gün gibi ekleyin bebeklerin gelecekleri gün oluyormuş tabiikide kesin bir şey değil :) sağlam hurafelerden biri de olabilir.
Canım kızım catı muayenesinden bir hafta sonra nişan gelmesiyle oldu ki doktor açıklık yok demişti. Oğlun çatı muayenesinden 2 gün sonra oldu. Ama doktor 2 cm açıklık var demişti. Lekelenme olur ama durur demişti. İki gün lekelenme devam edince gittim. 4 cm açıklık vardı. Bunların ikisi aynı doktor. Ama bu hamileliğimde başka bir şehirdeyim. Bu doktorum ben çatı muayenesi yapmıyorum dedi.
O gruba da yazmıştım. Bu teori bende çuk oturuyor. Kızımda SAT 5 eylüh doğum 4 Haziran, Oğlumda SAT 23 Ekim doğum 23 temmuz doktoruma da dedim, ben tam 9 ayda doğuruyorum diye, güldü... 😁😁

Kızlar şu haftalarda bağırsak hareketlerim aşırı düzensiz gün içerisinde ishal oluyorum aynı zamanda bazen çok ıkınmam gerekiyor rahat yapabilmem için anlamıyorum doğum yaklaştığı için mi oluyor acaba bebek bağırsaklara baskı falan yapıyor ondan mı
Aynen bendede gazim gelince bile bagirsaklarim sanciyor. Ishal bendede oluyordu simdi duzeldi amma boyle duzensiz ilerliyor

30.haftamdan beri çatı muayenesi 5 defa yapıldı bana erken doğum riskinden dolayı 😬 muhtemelen yarın kontrolde yine yapılacak 🥲🥲 yani bence başlatsaydı riski daha çok tetiklerdi sanmıyorum o yüzden 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

X