2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Aynen bende aynı şeyi dedim az önce hastaneye para ödeyene kadar sigortaya öderim daha iyi yani. Anadolu sigorta yaptıracaz bizde herhalde. Bütün sigorta şirketleri ile görüşmüştük geçen sene. Bebek doğunca hepsini tekrar arayacaz

Canım sancıların nasıl ağrısı yani. Benim öncesinde açılmam olmuştu iğnelerle serumlarla kapandı bugün de çok kasıklarım ağrıdı korkuyorum
Belimde ve kasıklarımda ağrı var. Yatsam kalkamıyorum kalksam yatamıyorum sancı vuruyor belime özellikle. Sabit durduğum da hareket etmediğimde çok hissettirmiyor. Ben bugün nst girdim ama düzenli bir sancı değildi demek ki yatırmadı sezaryen günü verdi. Verirken de bu güne kalmayabilirsin gerçi der bi hali vardı Sen bi nst için git istersen en azından için rahatlar

Ben de Anadolu yaptıracağım

Sürekli gittiğim hastanede şuan 5 bin olmuş sünnet bebeklerin ilk işitme testi kalça çıkığı ultrasonu ilk bir kaç ay sık kontrollerini göz önünde bulundurunca sigortayla anlaşmak çok daha mantıklı geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…