2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
İnşallah henüz doğum başlamıyordur . Kuvez durumu bebekten bebeğe değişen bir durum o kısmı hiç düşünmeyin hiç gerek kalmaz umarım. Kasılma takip programı var onu indirip sancıları bir takip edin isterseniz ne kadar sürede bir gelip gidiyor ve düzenlimi son zamanlarımız olduğu için sancılar çokça oluyor bu dönemde düzenli sancı doğum belirtisidir. Hastaneniz yakınsa gidip nstye girmeniz çok daha iyi olabilir tabi

Devletin aciline git canım nst ye sokuyorlar hemen sancım kasılmam var diyince bir bak bakalım ona göre kendi doktorunu ararsın

Sancılar bahsettikleri gibi belli aralıklarla mı gelip gidiyor düzenli mi

Devletin aciline git canım nst ye sokuyorlar hemen sancım kasılmam var diyince bir bak bakalım ona göre kendi doktorunu

Sancılar bahsettikleri gibi belli aralıklarla mı gelip gidiyor düzenli mi
Sürekli ağrım var yalancı sancıyı biliyorum arada oluyordu da şu anda takip ediyorum geçmezse acile gideceğim mecburen çok sağolun bana dua edin lütfen

Bilgilendirme için sağol canım. Bebeklere tamamlayıcıdan ziyade özel sağlık sigortası daha kapsamlı oluyormuş sigorta şirketleri öyle diyor pahalıya yaptıralım diye diyorlar belkide

Bugün hastaneden imza karşılığı çıktım doktora ben cikicm dedim keyfin bilir dedi bu devletin doktorları niye böyle ukala insanla dalga geçer gibi konuşuyor galiba sabah vizite geldi cikicak misin dedi dedim erken dogum riskim varya benim nolck böyle yat nereye kadar giderse hastanede 1. 2 haftada olabilir diyo muayene falan da etmedi şuan sancı yok dedi bende imza attım çıktım özele gidicem adama 34.haftada ciğer geliştirici hatirlatma iğnesi yapsanız diyorum bosver gerek yok diyo gurbetcilik ne zor kendi doktorumu bırakmak zorunda olmak kötü oldu

Özel sağlık sigortası ile tamamlayıcının arasındaki fark ne acaba Murphyy söyleyince merak ettim. Yeni doğunca çok gidiliyormuş herhalde doktora. Daha uyguna gelir gibi duruyor

Eşinin anlattığı bes galiba benim eşim de bankacı oda prim iadeli sigorta yapacakmış aylık 50 dolar civarı bişey yatırıp bı kısmını iade alacakmış birde hisse almayı düşünüyor şimdiden büyük oynuyor biz neye para yatırsak batiyoruZ inşallah eren 'in sansina değerlenir ilerisi için güzel olur ,

Bilgilendirme için sağol canım. Bebeklere tamamlayıcıdan ziyade özel sağlık sigortası daha kapsamlı oluyormuş sigorta şirketleri öyle diyor pahalıya yaptıralım diye diyorlar belkide
Evet tamamlayıcı ds çoğu şeyi karşılamıyor diyorlar özel İğneler vs vs.
Iyice araştırmak lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…