2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Yaşıştırma yapan da varmış canım diğer grupta gördüm. Hangisi daha iyi acaba
Canım onlar yanlış anlamıştır yapıştırma oradaki eti tutmaz kaş kesilerini bile zor tutuyor ki artık kaş kesilerine bile yapıştırma yapılmıyor. Estetik dikiş yapıştırma gibi duruyor aynı o yüzden karıştırmışlardır. Estetik dikiş gayet iyi bence iz de kalmıyor çok fazla. Artık çoğu sezaryen dikişi estetik olarak atılıyor diye biliyorum.

Canım onlar yanlış anlamıştır yapıştırma oradaki eti tutmaz kaş kesilerini bile zor tutuyor ki artık kaş kesilerine bile yapıştırma yapılmıyor. Estetik dikiş yapıştırma gibi duruyor aynı o yüzden karıştırmışlardır.
Hadi ya doğrudur. Ben de şaşırmıştım nasıl yapışıyor diye😁

Aynen yapışmaz hadi yapıştı diyelim gaz şişkinliğinden atar yani 😁
Ayy sezeryanın derdi ayrı😅 Ben iki doğumdan da korkuyorum. Eşim diyo e bi şekilde çıkacak bu çocuk😄 dedim keşke karnımızda bi fermuar oluşsaydı açıp çıkarsaydık. Sonra kapatınca kendi kendine yok olsaydı. 🤣 Kafalar nasıl güzel🤣

Ayy sezeryanın derdi ayrı😅 Ben iki doğumdan da korkuyorum. Eşim diyo e bi şekilde çıkacak bu çocuk😄 dedim keşke karnımızda bi fermuar oluşsaydı açıp çıkarsaydık. Sonra kapatınca kendi kendine yok olsaydı. 🤣 Kafalar nasıl güzel🤣
Geçen de bende bi aydınlanma oluştu, dedim Allahım bi şekilde doğurmak zorundayız içimizde kalmayacağına göre 😁 neyse sağlıkla gelsinler de hepsi geçer inşallah

Ben sezaryenciyim açıkçası 😂 Fermuar mantıklı geçen güldür güldür’de gördüm kadının karnında fermuar vardı öyle doğum yapıyordu o zaman demiştim keşke doğum bu kadar kolay olsa diye 😂 Link bıraktım buyrun izleyin keyfiniz yerine gelsin 😁

Teşekkür ederim ilginiz için 🙏🏻😊 Allah’a sukurler olsun iyiydi doktorun ecopirin kesti haftaya da bi kontrol görelim dedi dua edin tansiyonum yükselmesin 🙏🏻🤲🏻😊
Benimde 34+’larda kesildi coraspin erken doğum riski vardı ya. Doktorcum sen bence 38’leri göreceksin gibi geliyor 😁

Kız ben 4200 doğmuşum o yüzden beklenti büyük😂

Ay inşallah ya mecbur sezaryen olacağı için 38.haftada doğum olacak allah izin verirse, o yüzden biraz kilo alsa diyorum🙈

Benimki en başından beri iri olcak 2 hafta önden gidiyo dedi doktor, sanırım ondan bu kadar beklentiyi yükselttim ben😅
Canım kiloya hiç takılma..
Saglikli gelsinler de kilo alırlar yaa.
Benim. Arkadaşımın bebeği 2200 doğdu mecburi..
Suan maşallah topaç gibi😂😬1 yaşında..

Yaa canımsın nasıl güzel motive ediyorsun beni 😘😘😘 evet haftaya 37+0 da görecek duruma göre sknti olmazsa 38 e sarkıtacak insallah insallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
😘😘 Bende 2 şubat’ı göreceğimi düşünüyorum motivasyonumu yüksek tutmaya çalışıyorum haftaya prematüre sınırı da doluyor şükür 🤲🏻

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-15-14-37-42-545_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-01-15-14-37-42-545_trendyol.com.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 87
Kapı süsü alamadım bir türlü ya. Karar veremiyorum. Erkek bebeklere hep safari teması süsler var. Filler zürafalar 😀
Canım ben bundan yaptırdım hem takı yastığı hem kapı süsü, rengi vs böyle krem kahve tercih ettim. Erkek bebeklere her yerde mavi olayı baydı beni😬 magnetlerini başka bi yerden yaptırdım ama o da böyle top top kahve krem uyumlu😄 fikir olsun😊

Eklentiler

• IMG_2315.png
    IMG_2315.png
    393,8 KB · Görüntüleme: 82
Çok geçmiş olsun canım , ne serumu takıyorlar bu durumda
Teşekkür ederim 🙏🏻❤️ çoğunlukla Parol takıyolar.Üroloji doktorum bir ilaç takmıştı ilacın ismini sormadığıma pişmanım..serumdan sonra resmen bulutların üstünde pamuklara sarılmıştım..öyle iyi geldi yani 😅 tabi etkisi geçiyor bir kaç saate ama cidden ağrılarım çok fazlaymış serumdan sonra anladım😔 kendi kadın doğum doktorum da bu sefer boş serum taktı bir litre ilaçsız ağrı kesici etkisi oluyor diye ama çok etki etmiyor 🥲 sen nasılsın nasıl oldun bu arada❤️

X