2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
O zamanlar benim de öyleydi canım sonraki kontrolde dönmüştü daha erken
Kızlar sinirlerim o kadar çabuk bozuluyor ki hiç tahammülüm kalmamış gibiyim özellikle eşimin söylediği her şey batıyor gibi şu son günlerde sürekli kavga ile geçiyor günlerimiz
biz de öyleyiz çiğ çiğ yiyesim var ilgisiz şefkatsiz geliyor

Kızlar sinirlerim o kadar çabuk bozuluyor ki hiç tahammülüm kalmamış gibiyim özellikle eşimin söylediği her şey batıyor gibi şu son günlerde sürekli kavga ile geçiyor günlerimiz
Bence gercekten batacak seyler yapiyorlar. bizde kavga ettik dün bi kasik suda bogasim var yani zaten stres basmış evde bebe benim durum belli kaynana gibi konusuyorlar bazen

Çok geçmiş olsun canım bende yakın zamanda ağır geçirdim bol bol limonlu su içtim suyu ihmal etme ve dinlen

Ay kızlar 35+1 im bugün kontrolüm vardı bebiş 2800 gram olmuş yalnız ilk kez nstye girdim nst ücreti ile muayene 2500 olmuş yuh dedim
acıbadem farkı iki katı arttırmış fiyatı ama hiçbiseyin fiyatı bu kadar artmadı sağlık bir abartı oldu

Benimde mi öksürükten ağrıyor acaba belim karnım arada kasıklarım ya da sancı mi bilemedim ama kötü öksürüyorum.Rabbim şifa versin sana da inşallah canım

Öksürüğün bı an iyileşmeye bakın doğumda önce öksürügum vardı,sezeryan oldum ogun aksam çok kötüydüm. öksürmekte dikişli oldugu yerde agrirdi.ay hatırlamak istemiyorum.

Benim doktorum tarih vermiyor duruma göre 38+ dan sonra ya da 39+ dan sonra alırız dedi ama belirlediği bir şey yok
Benim damar direncinden 37+ ya da 38+ gibi planlıyor sanırım ama tam bi şey demedi bi de ben şehir hastanesinde olacağım ameliyat günü de önemli tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…