2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Birileri videoya çeksin mutlaka 🤩 ay çok duygusal oluyor çok heyecanlanmaya başladım ya

onda da çok güzel oluyor ne güzel hikaye çekiyorlar 🤩
Onu da beceremezler diye korkuyorum o heyecanla gider farkli bi açıdan çekerler kesin ya da kayıt tuşuna basmazlar🤣 ailelerin ilk torunu kimsenin gözü birşey görmez😅

Birileri videoya çeksin mutlaka 🤩 ay çok duygusal oluyor çok heyecanlanmaya başladım ya

onda da çok güzel oluyor ne güzel hikaye çekiyorlar 🤩
Ben yılbaşı öncesi doğum fotografcisyla anlastm kızlar ilk kızımda da yapmıştım çok güzel anı kalıyor tavsiye ederim hatta doktorum gerek yok ben çekerim dedi de hatta çektiği fotoları da gösterdi ama olsn dedim fotografciyla ayni kareleri yakalayamaz ki

Yanında kan ilacı da kullandınız mı
Evet kullanıyorum bende Akdeniz anemisi tasiyicljk var kanm hep alt sınırda kalıyor günde 1 adet kullanıyordm sonra doktorum 2e çıkardı bu seferde bende ishal filn oldu smdi 1 tane kullanıyorum yarın kontrolüm var soracağım gynoferro kullaniyorm

Kızlar hepinize teşekkür ederim🥰 sanırım her hastanede durum farklı oluyor 🥲 yani henüz doğumum nasıl olacak belirlemedik çatı muaynesini bekliyoruz ama bugün aklıma takılmıştı bu soru aslında özellikle bebeğin eşimle karşılaşma anını görmeyi çok istiyordum tabi ailelerimizin o an ki yüz ifadelerini de🥲
Fotografci tutmustum acip acip izlerim .🥹sen tutucakmisin

Kızlar berbat bir gece geçirdim nabzım çok yüksek tansiyonum yüksek değil allahtan ama ateşler içindeydim parol ile ter attım 3-4 kez üstümü değiştirdim
Ağrı içindeydim tüm kemiklerim kaslarım fena durumla el bileklerim bile zonkluyor böyle bir acı ağrı yok
Bebek hareketsizdi tüm gece şimdi sabah oynamaya başladı öksürdüğüm için karnım kasılıyor sürekli böyle nasıl olcak bilmiyorum çok kötüyüm

Kızlar berbat bir gece geçirdim nabzım çok yüksek tansiyonum yüksek değil allahtan ama ateşler içindeydim parol ile ter attım 3-4 kez üstümü değiştirdim
Ağrı içindeydim tüm kemiklerim kaslarım fena durumla el bileklerim bile zonkluyor böyle bir acı ağrı yok
Bebek hareketsizdi tüm gece şimdi sabah oynamaya başladı öksürdüğüm için karnım kasılıyor sürekli böyle nasıl olcak bilmiyorum çok kötüyüm
Çok geçmiş olsun dün geceden beri bende aynı durumdayım salgına yakalandım sanırım hepimize allah şifa versin

Ah çok geçmiş olsun tam hastalık mevsimi ilaç da kullanamıyoruz başka 😞covid olduğu kesin mi belki grip de olabilir..grip aşısı yaptırmış mıydın
Ateş devam ediyor mu

Canım bence acilen göğüs doktoruna gitmelisin. En azından öksürük için sana uygun bir ilaç verir. Covidin öksürüğü uzun süre geçmiyor malesef😟

Ateş sadece gece oluyor sabah yok dün gece hayatımın en berbat gecesiydi sinir sistemim değişikti düz yatamadım resmen bütün kaslarım ağrıyla hareket etti sürekli bugün acile gidicem mecbur fenayım içim yanıyor

Fotografci tutmustum acip acip izlerim .🥹sen tutucakmisin
Ya aslında ben yenidoğan çekimi istiyorum o yüzden hiç hastane için fotoğrafçı düşünmedim bir de hastane odaları hem çok küçük diyorlar hemde süs püs ayarlamam lazım onları da yapmadım. Kolay kolay bişey beğenmem başkasına da emanet edemem hazırlık işini🙈 zaten normal olursa doğuma eşimle gireceğim o anı ikimizde yaşayacağız🥰 ama kendime güvenim yok şuan hem normal hem sezeryan ikisinden de çok korkuyorum. Mustafa bey de önceliğimiz vajinal olsun diyor bilemedim 😅
Hangi fotoğrafçı ile anlaştınız bi bakayım bende en azından yenidoğan çekimi için ☺️

BIr test kiti alıp baksanız duruma göre doktor görüsü alsan ☹️

Ateş sadece gece oluyor sabah yok dün gece hayatımın en berbat gecesiydi sinir sistemim değişikti düz yatamadım resmen bütün kaslarım ağrıyla hareket etti sürekli bugün acile gidicem mecbur fenayım içim yanıyor
Canım çok geçmiş olsun ateş nabzı artırıyor maalesef 😞 Öksürüğünde varmış bence daha ilerlemeden acile değil de göğüs hastalıklarına git istersen.

X