2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Astral baby e göre fiyatları çok uygun yarı yarıya nerdeyse .takı yastığı tarzı bişi almadım isimli yastık olarak kullansam olur mu ki 😂 bol altın li olur inşallah 🤭🤭
İlk olarak astral baby’den alacaktım hatta buraya link bıraktım alanlar olmuştu. İsim kesinleşmediği için sipariş verememiştim sonra bu mağazayı keşfettim fiyatı da daha uygun olduğu için burdan aldım. Bende ekstra olarak takı yastığı almadım bu takımın yastık kılıfı var onu kullanacağım. İnşallah bol altınlı olur 😁😁

İlk olarak astral baby’den alacaktım hatta buraya link bıraktım alanlar olmuştu. İsim kesinleşmediği için sipariş verememiştim sonra bu mağazayı keşfettim fiyatı da daha uygun olduğu için burdan aldım. Bende ekstra olarak takı yastığı almadım bu takımın yastık kılıfı var onu kullanacağım. İnşallah bol altınlı olur 😁😁
Güle güle kullansın minnoşum 🌸 evet iyi düşünmussun bende inceleyim bı detaylı bakayım 🥰 💰💰💰🤭

Yatıyorum ateş yok canım şükür doktoruma yazdım sadece yat dinlen ve bol sıvı al dedi ateş olur ve düşmezse gel göğüs hastalıklarına göndereyim dedi şimdilik ateş yok vicks sürdük ayaklarıma sırtıma vitamin içiyorum parol içiyorum

Bir de şey soracağım sizlere ateş ölçer ne aldınız evde bir tane var diye almamıştım ama çalışmıyor eski bisey çıktı
Hemen alayım
Geçmiş olsun canım. Ben braun aldım kulaktan ölçülenlerden. Sanırım 6520ydi kodu. Alından ölçülen alma ama bence, kulaktan olanlara bak

Kızlar Puset içine minder ve örtüsünü nasıl bişi aldınız link var mi
Ben içine ekstra minder almadım çünkü pusetlerin içindeki minderler olası bir kazada yanmaya karşı dirençli imiş. Bu yüzden ekstra minder koyulmasını uzmanlar tavsiye etmiyor. Zaten pusetlerin içindeki kendi minderi fazlasıyla yumuşacık 😇

Son düzenleme:
Kızlar Puset içine minder ve örtüsünü nasıl bişi aldınız link var mi
Puset örtüsü olarakta bu ürünü aldım ayrıca emzirme önlüğü olarakta kullanılıyor fiyatı da uygun tam bir f/p ürünü 😁 Kumaşı Müslin, ne kalın ne ince ben beğendim link bırakıyorum.

Puset in içine bişey koymadan mi yatircaz rahat olur mu ki
Bizim pusette yenidoğan zamanında koymak için minder var. Sanırım tüm pusetlerde vardır.
IMG_3720.png

Ben doğuracam galiba sancılar çok sıklaştı doktor ilaç veriyor fakat fayda etmiyor artık bekliyor heran doktor pediatri yle konustum dogsada Bi sorun olmaz dedi dedi bize hayırlısı artık bu kadar savcıyla dogurman lazım dedi
Dua ediyorum sizin için geleceği varsa sağ salim sağlıkla doğsun bebeğiniz 🤲🏻 Rabbim yardımcınız olsun🥺❤️❤️

X