2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Tamam anladım o zaman aslında daha güzel olan takımı çekime saklamışsınız zaten 🤔 o zaman ilk çıkışta ben de bunu bırakayım 5 li yapıp😍 yedeğe de başka 5 li koyarım
Evet bencede 10’lu takımdan 2 ayrı takım çıkıyor fiyatla kıyaslanınca bence gayet iyi 😁

Kesinlikle, bende üstesinden geleceğimi düşünüyorum 💪🏻😇 en çokta o emzirme esnasında ne hissedildiğini ve o bağı çok merak ediyorum 😍
Yaşayıp öğrenmek daha güzel olacak orası kesin ama tarif etmek gerekirse sana karnını doyurmak ve hayatta kalmak için bakan bir çift göz içini eritiyor 🥹🥹🥹

Andywawa aziz bebe baktım 10 Lu 1500 😳 nasıl artmış nasıl 😐 bence de gayet uygun oldu
Kaç tane yenidoğan kaç tane 0-3 ay takım oldu sizin
Evet çok gereksiz pahalı 1 ay giyebilecek alt tarafı. İç zıbın olarak soruyorsanız e bebekten 6 adet yenidoğan, 6 adet 3 ay zıbın aldım. Dış kıyafet olarak soruyorsanız yenidoğan 10 takım aldım. Birde 0-1 0-3 ay indirim buldukça aldım toplamda 10 takımda bu şekilde var. Geri kalanına da doğumdan sonra bakarım artık 😁 Birde zıbın uzatma aparatı aldım küçülen çıtçıtlı takımları biraz daha uzun süre giyer diye düşündüm.

Yaşayıp öğrenmek daha güzel olacak orası kesin ama tarif etmek gerekirse sana karnını doyurmak ve hayatta kalmak için bakan bir çift göz içini eritiyor 🥹🥹🥹
Herşeyiyle bize muhtaç bir can 👼🏻 Rabbim isteyen herkese anne olmayı nasip etsin acısıyla tatlısıyla bence dünyadaki en güzel mertebe anne olmak 😍👼🏻

Evet çok gereksiz pahalı 1 ay giyebilecek alt tarafı. İç zıbın olarak soruyorsanız e bebekten 6 adet yenidoğan, 6 adet 3 ay zıbın aldım. Dış kıyafet olarak soruyorsanız yenidoğan 10 takım aldım. Birde 0-1 0-3 ay indirim buldukça aldım toplamda 10 takımda bu şekilde var. Geri kalanına da doğumdan sonra bakarım artık 😁 Birde zıbın uzatma aparatı aldım küçülen çıtçıtlı takımları biraz daha uzun süre giyer diye düşündüm.
Bende siz gibi yaptim

Dış kıyafet olarak sormuştum 10 tane mi 😀😀 alayım o zaman ben birkaç tane daha
Aslında kızım 52 cm doğmuştu 15 gün sonra yenidoğan olmadı diye bu sefer az aldım ama ekliyim nolur nolmaz

Dış kıyafet olarak sormuştum 10 tane mi 😀😀 alayım o zaman ben birkaç tane daha
Aslında kızım 52 cm doğmuştu 15 gün sonra yenidoğan olmadı diye bu sefer az aldım ama ekliyim nolur nolmaz
Aynen 10 takımı var her gün kıyafet değiştireceğimizi düşünürsek anca yeter gibi geldi bana 😁 Birde patiksiz almak daha iyi sanki boyu uzasa bile bir süre daha idare eder

Aynen 10 takımı var her gün kıyafet değiştireceğimizi düşünürsek anca yeter gibi geldi bana 😁 Birde patiksiz almak daha iyi sanki boyu uzasa bile bir süre daha idare eder
Aynen o zaman yeni alacaklarımı patiksiz alayım ☺️ çok teşekkür ederim 3 çocuk annesi gibi bilgili olmanız 😀😀

Ben bu mağazadan hastane çıkışı aldım kumaşı hoşuma gitti yumuşacık fiyatı da uygun belki bakmak istersiniz link bırakıyorum.
Yıkanınca siliklesme yazılar da renklerde solma oldu mu acaba canım

X